csgo oynamayı bilen

BOZKURTCLAY

Katılımcı Üye
16 May 2016
469
0
BELİRSİZ
3 eldir ben taşıyorum ama tek oynamak fayda etmiyor günde 1 defa giriyorum ondada yenilgi olunca oyunu silesim geliyor.nekadar çabalasamda 4 kişi kötü olunca birşey yapamıyorum.6ay oyuna girdim novadan silvera atmış allah aşkına beni silverdan çıkartın bıktım şu ruslardan nooblardan iyi oynayan biri yazarsa sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
Takım şart dostum. 5 arkadaş olun girmenizi tavsiye ederim 3-4 kişi olursanız girmeyin eğer 2 kişi olursanız girebilirsiniz.
Nedenini soracak olursa 3 kişi olduğunuz zaman 2 si trollüyor isede onları kicklemeyezsın birbirlerini korurlar.

BOZKURTCLAY

Katılımcı Üye
16 May 2016
469
0
BELİRSİZ
Takım şart dostum. 5 arkadaş olun girmenizi tavsiye ederim 3-4 kişi olursanız girmeyin eğer 2 kişi olursanız girebilirsiniz.
Nedenini soracak olursa 3 kişi olduğunuz zaman 2 si trollüyor isede onları kicklemeyezsın birbirlerini korurlar.

oynayanlar girdiğim saatte girmiyor mesela ben akşam 9-10 civari giriyorum o yüzden 2.3 kişi var onlarlada giremiyorum.buradan oynayacak yardımcı olacak varsa sevinirim

rugaI

Yeni üye
14 Mar 2017
28
0
3 eldir ben taşıyorum ama tek oynamak fayda etmiyor günde 1 defa giriyorum ondada yenilgi olunca oyunu silesim geliyor.nekadar çabalasamda 4 kişi kötü olunca birşey yapamıyorum.6ay oyuna girdim novadan silvera atmış allah aşkına beni silverdan çıkartın bıktım şu ruslardan nooblardan iyi oynayan biri yazarsa sevinirim
kardeşim gel seni booslarım sorun değil MG2 ye kadar ondan sonrasını booslarım ama sen biraz emek ver

RexaHenS

Üye
30 Tem 2017
211
0
Ankara
beraber girecek takım arkadaşları arıyorum bende csnin gazabına ugrayıp n2 den silvera düştüm malesef rütbemi silmişler seri atacak varsa dmden ulaşabilir mi lütfen :)

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Abartmak olmasın ama gerçekten iyi oynuyorum ama evde internet olmadığı için kendimi geliştiremiyorum ara sıra internet kafelere gidip oynuyorum her zaman farklı yerler farklı mouseler fln zor oluyor istersen steam ekle belki bi ara denk geliriz AyarsıZBaBaTR-[bu kısmı hatırlamıyorum] zaten AyarsıZBaBa yazarsan çıkar denk gelirsek atarız :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.