Çözüldü CSS Bilgisi Olanlar İçeri

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Webgramb scripti üstünde çalışıyorum anasayfasını heryerini çok güzel editledim kullanıcı tarafına sidebar ekledim mobil uyumlu hale getirdim çok uğraştım fakat bir sorunum var;

Eklediğim sidebar yorumlar ve beğeniler kısmındaki kullanıcı gönderilerinin altına kaçıyor bildiğim kadarıyla z-index değerinden kaynaklanıyor sidebar css'i içinde 3 tane z-index değeri var diğer css de 80 tane var hangisini düzenleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olacak varmı ?
YgVWqj.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

newskentt

Yeni üye
29 Ocak 2008
13
0
öncelikle html kodları arasından sidebar ya da kullanıcı gönderilerinin "id" ya da "sınıf"ını bulman gerekiyor. daha sonra css dosyası içerisinden istediğin değişikliği yapabilirsin.
iyi çalışmalar.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
öncelikle html kodları arasından sidebar ya da kullanıcı gönderilerinin "id" ya da "sınıf"ını bulman gerekiyor. daha sonra css dosyası içerisinden istediğin değişikliği yapabilirsin.
iyi çalışmalar.

Hocam buluyorum css dosyasına ctrl+f yapıpbakıyorum birsürü var hangisinle oynama yapacağımı şaşırdım tw versem bakarmısınız ?

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,180
0
PHP
Css dosyalarını tamamen değiştirmemeni tavsiye ederim css ler javascript kodlarıyla bağlantılı herhangi bir değişiklikte nerdeyse bütün aksiyonları bozabilirsin. Ekstra tasarım atayabilirsin. Kaynak : materializecss. Com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.