Çukur Vartolu Yeni Filmi "Ölümsüz Vartolu" | Troll Tasarım

cesurali133

Katılımcı Üye
20 Nis 2016
284
0
uzay
KONU TAMAMEN TROLL AMAÇLIDIR.
VARTOLU BÖYLE BİR FİLM ÇIKARTMIYOR ( FİLM ÇIKARTMIYOR )
TASARIMLARI YAPARKEN CİDDİYE ALINMAMIŞTIR HER BİRİNİN YAPIMI 5 DAKİKA SÜRMÜŞTÜR ONA GÖRE YORUMLAYALIM :D

1JON5G.jpg

Oo4EgP.jpg

2.Resime hiç özenilmemiştir zaten tasarımlar öylesine yapıldı

Son düzenleme:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Dostum eline sağlık,bu arada bir gerçek sandım yüreğime indi :)

ibrahimusluu

Yeni üye
28 Haz 2015
13
0
Fontlar iyileştirilmeli , arkaplan effekt artmalı , solid renk , parlaklık verilmeli. Baya geliştirilmesi lazım kardeşim.

cesurali133

Katılımcı Üye
20 Nis 2016
284
0
uzay
Fontlar iyileştirilmeli , arkaplan effekt artmalı , solid renk , parlaklık verilmeli. Baya geliştirilmesi lazım kardeşim.

hocam ben zaten öyle bir yerlerde kullanılsın yada özel bir tasarım olsun diye yapmadım baştan sağma yani 5 dakikamı almadı her biri uğraşsam emin olun yaparım
genede teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.