Cümleten Selâmün aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Copenhag

Üye
31 Ocak 2015
162
0
~root~
Aleyküm Selam, Öncelikle hoşgeldin.Kendin çabalaman lazım ilk önce takıldığın yerlerde yardım edenler elbette olacaktır :)

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Aleyküm Selam hoş geldin takıldığın zaman ilgilenen arkadaşlar veya yardım mekezine açabilirsin :)

Parklee

Kıdemli Üye
26 Şub 2014
2,331
0
California
Ve Aleküm Selam canım kardeşim hoş geldin. İlk önce forum kurallarını okuyun daha sonra bir sorununuz falan olursa yardım merkezine konu açabilirsin. İyi forumlar.

MajorEvo

Üye
2 Şub 2015
64
0
Istanbul 34
Aleyküm Selam , hoşgeldin forum kurallarını okuyarak başlayabilirsin ayrıca forumda her alan için başlıklar mevcut oku - araştır gerekli videoları izle yapamadığın - takıldığın yerleri o alanda uzmanlara mesaj atabilirsin yada THT Yardım Merkezine konu olarak açabilirsin iyi forumlar dilerim.

BenzinsizFerrari

Uzman üye
3 Şub 2015
1,121
0
aleyküm selam dostum :) ben de çok öğrenmek istiyorum da öyle pat diye olmuyo malesef :D foruma dün üye oldum daha şimdiden kaç tane ilk defa duyduğum terimler vardı :D hepsine tek tek baktım tabiki :) keşke birisi çıkıp banada direk öğretse bende çok istekliyim ama öyle olmuyo işte malesef :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.