Sosyal Mühendislik cupp ile wordlist oluşturma

EYPHR

Yeni üye
28 May 2022
6
0
cupp ile instagram için wordlist oluşturacağım fakat target'ın parolasının; örnekkelime123örnekkelime123 şeklinde yani sayıdan sonra harf geldiğini biliyorum fakat cupp ile wordlist oluştururken ne kadar uğraşırsam uğraşayım bir türlü örnekkelime123'ün yanına ikinci örnekkelime123'ü yazdıramıyorum. cupp sayıdan sonra harf yazdırmasına izin vermiyor. Sayıdan sonra harf yazdırmasını nasıl sağlayabilirim veya buna benzer isteğe bağlı kelimelerden wordlist oluşturabileceğim bir tool var mı. Oluşturduğum şifrelerin örnekkelime123örnekkelime123 olmasını istiyorum ama oluşturduğu şifreler ya sadece örnekkelime123 ya da 123örnekkelime oluyor, örnekkelime123örnekkelime123 tarzında olmuyor.

(forumda yeni olduğumdan THT Yardım diye açtım konuyu)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.