GNU/Linux Cutefish Desktop Kali Linux'a nasıl kurulur?

16 Şub 2021
78
24
Uzay - Zaman
Arkadaşlar Merhabalar.

Kullandığım bilgisayarın sistem özellikleri düşük.
Cutefish Desktop Enviroment çok hoş göründü gözüme, düşük sistem özellikli bilgisayarlar için önerilir mi?
Eğer ki önerilir ise nasıl kurabilirim? İnterneti taradım ama kaynak bulamadım.

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,445
630
Türkiye Cumhuriyeti
Arkadaşlar Merhabalar.

Kullandığım bilgisayarın sistem özellikleri düşük.
Cutefish Desktop Enviroment çok hoş göründü gözüme, düşük sistem özellikli bilgisayarlar için önerilir mi?
Eğer ki önerilir ise nasıl kurabilirim? İnterneti taradım ama kaynak bulamadım.
Selamlar falconexcalibur

Cutefish OS belirtilen minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

• Minimum RAM: 512MB (2GB RAM Recommended)
  • Hard Drive Space: 10 GB (15GB Recommended)
  • Minimum 1GHz Pentium processor (2 CPU / vCPUs (1.1 GHz processor) Recommended)
  • Internet connection (optional)
  • Bootable media (USB or DVD)

Kurulum konusuna gelecek olursak ISO'yu edindikten sonra normal format atar gibi kurulum yapabilirsin, aşağıya ayrıntılı bir anlatım bırakıyorum:

İyi Forumlar...

16 Şub 2021
78
24
Uzay - Zaman
Selamlar falconexcalibur

Cutefish OS belirtilen minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

Kurulum konusuna gelecek olursak ISO'yu edindikten sonra normal format atar gibi kurulum yapabilirsin, aşağıya ayrıntılı bir anlatım bırakıyorum:

İyi Forumlar...
Çok teşekkür ederim, bu konuyu açarken Cutefish OS'u denedim;

Muazzam bir hızda ve görünüm inanılmaz, ama işlevselliği sorgulanır, hâlâ geliştirme aşamasında olduğu için ana işletim sistemi olarak kullanabileceğimi sanmıyorum.

Asıl konu şudur; bu arayüzü Kali Linux'a entegre edebilir miyiz?

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,445
630
Türkiye Cumhuriyeti
Çok teşekkür ederim, bu konuyu açarken Cutefish OS'u denedim;

Muazzam bir hızda ve görünüm inanılmaz, ama işlevselliği sorgulanır, hâlâ geliştirme aşamasında olduğu için ana işletim sistemi olarak kullanabileceğimi sanmıyorum.

Asıl konu şudur; bu arayüzü Kali Linux'a entegre edebilir miyiz?
Sanmıyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.