cyber gate port sorunu

rexluca

Yeni üye
25 Mar 2016
26
0
Selamun aleykum değerli arkadaşlar yaklaşık 1aydır sorunsuz kullandığım cybergate şuanda aktif ettiğimde port kapalı görünüyor bir türlü çözemedim bu yüzden böyle bir konu açtım cybergatede sadece 1 kurbanım var özel bir konu yani programı fazla anlamam bana bir arkadaşım ayarlamıştı ona ulaşamıyorum yani portta sorun var modem arayüzünden iletim kısmından herşey okey güvenlikte kapalı fakat portu test ediyorum kapalı görüyor 2 gündür bu şeklide neden yapar bu sorunu şimdiden teşekkürler.

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia
hocam port sorunu eskisi gibi kolay çözülmüyor. benim bildiğim iki yolu var

1-internet sağlıyıcını arayıp sabit ip alıcan port olayınıda söylicen halletcekler.
2-ücretli statik vpn tarzı uygulama alıcan ki bence mantıklı değil.

rexluca

Yeni üye
25 Mar 2016
26
0
arkadaşlar sorunumu belirttim müşteri hizmetlerine internetinizde sıkıntı yok biz ona müdahale edemiyoruz diyorlar yani anlamıyorlar açıkcası yokmu yardım edicek bir arkadaş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.