Çözüldü Daha önce kimsenin başına gelmeyen hatalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

latiftr

Üye
19 Eyl 2015
148
0
İstanbul
Arkadaşlar merhaba ben bugün ilk defa yaşadığım ve yabancı kaynak olsun ilk defa intternette çözümleyemediğim bir sıkıntı yaşadım şimdi 2 hafta önce kadar bilgisayarım ultimate 64 bitti format attım ama şöyle sonradan sunu öğrendim benim biosum uefi biosmuş o yüzden başka bir serisi oluyor galiba ama işte indirdik gitti iso dosyasını 64 bit biliyorsunuzdur zaten uğraşılacak gibi değil tektar indirmekle benim indirdiğim bios u normal olan ama benim sistemim uefili neyse indirdim bugün pc açtım alt tab yapamıyorum cmde de hızlı düzenleme modu açık olmasına rağmen seçim yapamıyorum falan hatta altta mesela 3 klasör açık ya üzerine gidince 3 sekme olarak çıkması lazım çıkmıyır değişik bir sıkıntı yaşadım sanırım sistem dosya eksikiğinden dolayı düşündüm ama cmd de onun için scf gibi bir komut var onu denedim yüzde 50ye kadar geldi kapattım şimdi pc ceyice verdin gece 11 de sizce nolacak arkadaşlar düzelmesi lazım cmd nin özellikle

Moderatör tarafında düzenlendi:

iSysTR

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
421
1
Ukrania
Arkadaşlar merhaba ben bugün ilk defa yaşadığım ve yabancı kaynak olsun ilk defa intternette çözümleyemediğim bir sıkıntı yaşadım şimdi 2 hafta önce kadar bilgisayarım ultimate 64 bitti format attım ama şöyle sonradan sunu öğrendim benim biosum uefi biosmuş o yüzden başka bir serisi oluyor galiba ama işte indirdik gitti iso dosyasını 64 bit biliyorsunuzdur zaten uğraşılacak gibi değil tektar indirmekle benim indirdiğim bios u normal olan ama benim sistemim uefili neyse indirdim bugün pc açtım alt tab yapamıyorum cmde de hızlı düzenleme modu açık olmasına rağmen seçim yapamıyorum falan hatta altta mesela 3 klasör açık ya üzerine gidince 3 sekme olarak çıkması lazım çıkmıyır değişik bir sıkıntı yaşadım sanırım sistem dosya eksikiğinden dolayı düşündüm ama cmd de onun için scf gibi bir komut var onu denedim yüzde 50ye kadar geldi kapattım şimdi pc ceyice verdin gece 11 de sizce nolacak arkadaşlar düzelmesi lazım cmd nin özellikle

Parrot Geç Rahat Et :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.