Daha Yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deadlypower

Yeni üye
20 Tem 2012
6
0
:confused:Arkadaşlar Ben Bu Siteye Yeni Üye Oldum Ve Birşeyler Öğrenmek İstiyorum Örneğin:Başka Bilgisayarlara Girmek İstiyorum NetBus Detector Mirc Add On Bu Programı Öneriyolar Başka Bilgisayarlara Girmek İçin Ama Google'da Arıyorum Ama Link Bulamıyorum Elinde Bu Programın Linki Olan Varsa Verebilir Mi Başka Programda Olur Şimdeden Saolun

Deadlypower

Yeni üye
20 Tem 2012
6
0
Saolun Yardımlarınız İçin Birde Birşey Daha Soracam Ben Kendimi Hackerlıkta Geliştirmek İstiyorum Bilgisayar Kursunda Hackerlık Öğretirler Mi ?

omer1045

Yeni üye
18 Tem 2012
50
0
Siz Nasıl Geliştiniz Bu Konuda Ya :D

Eğer isteğin varsa araştırıyorsun sonra çabalıyorsun verimi alınca daha ayrı bir gayretle araştırıyorsun kafana takılan sorular oluyor soruyorsun virüslü bir bat dosyası yapıp çalışıyormu diye kendi bilgisayarında deniyorsun ve sonrası hüsran :D kısaca:istersen çok rahat bir şekilde öğreniyorsun ama azim en önemlisi ve karar istek vb.

seagold

Üye
24 Ocak 2012
60
0
çanakkale
team vieveri kur pc ne aynısını bir yola başka birisine kur ve makinenin şifresini ve serialini al kendi bilgisayarından otomatik bağlanmayıo aç bende pek bilmiyorum ama konuyu biraz araştır sen yinede

yavuzselim46

Katılımcı Üye
31 Ağu 2011
341
0
rat cok zor :D sen teamwiever kullan sosyal muhendisligin iyise hos yeni geldiysen sısyal muhendislik nedir bilmezsin sanirim forumda onunlai lgili bolumumuzu var ona da bak

ertungaalper

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
285
0
doğu türkistan
beyler bence arkadaş başka bilgisayara girmek istiyorum derken o pc ye hakim olmak istiyo ve kullanıcının haberi olmadan teamvier falan bu programlarda öyle bi özellik var mı ki?? ben yok biliyorum da :)

Deadlypower

Yeni üye
20 Tem 2012
6
0
Yardımlarınız İçin Saolun Evet Ertungaalperin Dediği Gibi Başka Bilgisayarlara Hakim Olmak İstiyorum Örneğin O Bilgisayara Giricem Kurcalıcam Virüs Atçam Dosya Atçam,Çalcam O Tür Şeyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.