Dahili depolama ve harici depolama

DaRviSHO

Yeni üye
11 Ağu 2018
17
0
Herkese Selam Zarchive ile dahili depolamadaki DCIM klasorunu içinde SS ve Fotolarin olduğu klasoru Kes yapib Sd karta atmak istiyorum 1gb boyutu var işlem yapilinca 4 5 kere hata verdi kapatalimmi gibi iptal edib devam etdirdim işlemi 1 2 kere iptal etdim sonuc klasor Sd karta gitdi ama Wpdan kemaraya tiklayibda foto atmak istediyimde son SS yatdığım fotolar yoktu geriye aldim dosyayi yine yok bu ama Klasore girdiyinde hepsi var Yardım edersiniz çok sevinirim

DaRviSHO

Yeni üye
11 Ağu 2018
17
0
dostum neden böyle olduğunu anlayamadım maalesef. ben de DCIM i harici depolamaya taşımıştım ama bende herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı. bir de başka bir dosya yöneticisiyle taşımayı dene. es dosya yöneticisi tavsiyemdir.

Teşekkür ederim ve oyunları taşıyamıyorum data ve obbdeki dosyaları Sd karta atiyorum hata veriyor oyuna girince

qphoenix

Üye
23 Nis 2019
220
19
Teşekkür ederim ve oyunları taşıyamıyorum data ve obbdeki dosyaları Sd karta atiyorum hata veriyor oyuna girince

data dosyalarını taşımana gerek yok. obb yi de elle taşırsan çalışmayacaktır. çünkü oyunun obb dosyasını aradığı yerdahili depolamadır orda bulamayınca ya hata verecektir ya da obb dosyasını indirecektir.
bunun için google da veya youtube da "obb to sd card" şeklinde arama yapabilirsin. (tırnak işareti olmadan.) birçok kaynak çıkacaktır. bunun için bir konu açayım herkes faydalansın.

Son düzenleme:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
DaRviSHO
ben genelde pc ye usb ile bağlayıp günlük haftalık aylık , telefon ve hafıza kartını bilgisayara aktarıyom genelde , telefonda resim müzik video tutmuyorum , şimdiki telefonda gerek yok hafıza kartı 64 gb yetiyor , anca telefona format atacağım zaman aktarma yapıyorum bilgisayara , hafıza kartı kullanmıyorum bu telefonda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.