Danger SQL Injection Dorks Scanner

Codehunters

Yeni üye
8 Şub 2015
49
0
Malatya
Selamün Aleyküm Arkadaşlar;

İsmindende anlaşılacağı üzere Sql Injection dorks scanner :) Aslında daha önceden yapmış olduğum bir programdı Konu Link bunu geliştirmek istedim v2.0 sürümünü sıfırdan C# ile yaptım tasarım ve kodlar bana aittir. Aslında bir kaç günde bitirdiğim programı sağolsun Google çok iyi engelliyordu buna çok uğraştım :) Google’dan veri çekmek için Webclient ve WebRequest kullandığımda program daha hızlı işliyor fakat 30 üzeri istekten sonra 503 hatası veriyordu bende çözüm üretmek açısından timeout vererek sıfırdan WebBrowser kullanarak yapmayı başardım biraz yavaş
olsada başarılı oldu :) Programda güncelleme desteği vardır oluşan, gözümden kaçan sorunları(muhakkak vardır) düzeltebilmek ve size ulaştırabilmek için ve program kendisi herhangi bişey yüklemez, sadece size bildirir. Fazla uzatmadan ayrıca hatırlatayım Thread kullandığım için sizin o anki bilgisayar durumunuza ve internet bağlantı hızınıza bağlıdır programın performansı. Videoda kullanımın detaylı açıkladım ve Sqlmap ile bir site üzerinde denemede bulundum maalesef başarısız olucağımı anladım video uzatmak istemedim ama sitenin kolonlarına kadar ulaştım :D Umarım faydalı olur.

Programın indirme linki, özellikleri, birkaç resim, kullanım videosu ve virustotal sonucu aşağıdadır. Sürç-i lisan ettiysek affola, teşekkürler.

Program Özellikleri:
* Google arama motoru üzerinden dorks listesi tarama,
* Bulduğu siteler üzerinde Sql Injection zafiyeti arama, (False Positive bulamaz)
* Admin panel bulucu,
* Proxy desteği ve dinamik proxy listesi,
* UserAgent desteği,
* İşe yarar txt dosyaları ve bir çok özellik.

İndirme Linki:
https://app.box.com/s/pgy4u855n11l61o4ano8

Kullanım Videosu:
https://youtu.be/pEtHrzfyw1U

Not: Videodaki çat çut sesleri kalem oynuyordum o yüzden yanlış anlaşılmasın :)

Virus Total Sonucu:
https://www.virustotal.com/tr/file/...826db5c1ae95ce67e7ce5c44/analysis/1428260854/

Programdan Resim:
ZL41Rz.png

Videoda Vakit Bulamadığım Sitenin Bilgileri: :)

Sqlmap Komutları ve Çıktıları:
Danger Sql Injection Dorks Scanner & Sqlmap... - 61e3f885

Kali’den Resim:
gkang0.png

Not: Alıntıdır...

savas_55

Üye
28 Ocak 2007
152
1
Program ve Video Güzel Olmuş Eline Sağlık Hiç Tşk Yada Yorum Almaması İlginç :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.