DarComet "Listen" hata veriyor!

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Port zaten açık.. - Orda gözükmüyor.. yolladığım fotoğrafa bak sırasıyla 1,2,3 ...

rQnkNB.png

30 Haz 2015
117
0
kardeşim ondan bahsetmiyorum dark comette mavi yazı içerisinde yazar DarkComet-Rat tuşuna bastıktan sonra listen to new port diyorsun add server locad diye bir şey çıkıcak eğer bu işlemi yaptıysan dark comete 1604 portunu eklediysen tekrar bu işlemi yaptığında aldığın bir hata mesajıdır attığın hata... Darkcomete eklediğin portları Socket-Net Bölümünden görebilirsin... Socket-Net bölümünün ekran görüntüsünü yolla bir bakalım...

30 Haz 2015
117
0
bay çok bilmiş arkadaş beni kışkırtıyorsun yardımcı olmaya çalışıyoruz sınırını aşma biraz bilgilen öyle gel foruma bilmemene rağmen egon senden buyuk.

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
trvatancambaz mesajları bi yukardan aşağı doğru oku o fotoğrafı ben yolladım portlara ordan bakabilirsin diye konuyu CikoletaMan açtı. Şu an offline sende bende aynı şeyi söyledik zaten.. Fazla cevap yazmaya gerek yok.

CikoletaMan

Yeni üye
30 Haz 2015
3
0
Bir de dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Dizüstü bilgisayar ortak ve 2 tane oturum var. VirtualBox ile linux kursam sorun olur mu? Yani diğer oturuma etki etmiş olur muyum? Gereksiz yere konu açmak istemedim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.