darcomet TW li yaardım istiyorum ustalar gelsin.

sykhmz15

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
764
0
merhaba arkadaşlar ben geçen sene darcometle 20 kurban kastım bu sene aynı sürüm darcometi kurdum falan vs no ip port her şeyi açtım kendimde 127.0.0.1 kendi no i adresimle bilgisayarımda deneme yaptım bağlantı gelmedi kendimde denemeden millete yaymakta istemiyorum bağlanti bir türlü gelmiyor her şey hazır teamwiewer vereyimde bir yardım edseniz .s

yarrdım etmek istiyenler konunun aşşağısa yorum atsın ben özel mesaj atarım şmdiden teşekkğrler :RpS_love:

ZD11

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
0
Konya
No-IP ülkemize kapandığı için sorunlar çıkartabiliyor. Forumda bir arkadaş daha No-IP kullanırken aynı sorunları yaşıyordu, DuckDNS' ye geçtirttim şuan rahatlıkla kullanıyor. DuckDNS yükle, portunun açık olduğundan emin ol, eğer sorun halen devam ediyorsa TeamViewer atarsın özelden.

ZD11

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
0
Konya
Hocam benim modemde de port açılmıyor 7 mesajım olduğu için öm atamıyorum İPv4 adresi doğru güvenlik duvarı kapalı bi sorun yok ama olmuyor yardım ederseniz sevinirim

-Güvenlik Duvarı kısmına gir, sol taraftan "Gelişmiş Ayarlar" seçeneğine tıkla.
-Sol taraftan "Gelen Kurallar" seçeneğine gir ve sağ taraftan "Yeni Kural" kısmına gir.
-Bağlantı noktası seçeneğini işaretle ve ilerle.
-TCP seçili olsun, alt taraftaki boşluğa ise açtığın portu yaz. Yani 81 portunu açtıysan oraya 81 yazıp ilerleyeceksin.
-Bağlantıya izin ver seçeneği işaretli kalsın.
-Hiç bir şeyi oynamadan ilerle.
-Ad kısmına istediğini yaz ve son'a tıkla.

----------

-Aynı yerden tekrar Yeni Kural kısmına gir sağ taraftan.
-Bağlantı Noktası seçeneğini işaretle ve ilerle.
-Bu sefer UDP seçili olsun, alt taraftaki boşluğa aynı şekilde açtığın portu yaz.
-Hiç bir şeyi oynamadan ilerle
-Hiç bir şeyi oynamadan tekrar ilerle
-Ad kısmına yine istediğini yaz.

-----------
Doğru bir şekilde yaparsan portun açılacaktır. Elimden geldiğince detaylı bir şekilde anlattım, umarım anlamışsındır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.