Darcomet

byadalet

Yeni üye
13 Şub 2016
24
0
beyler acıl destegınız lazım portu ıp adresı sabıtledım 4 kişiye yedırdım ama userler gelmıyor bıyerde bı hata var yardım edebılecek varmı acıll

byadalet

Yeni üye
13 Şub 2016
24
0
konuyu anlamışmıyım no ıp ıp adresımı sabıtlıyorum portumu acıyorum virüümü cıkarıyorum cyrter le virüsleri şifreliyorum dogrumu yarbayım

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
evet, öncelikle portun ve no-ip veya duckdns artık hangisini kullanıyorsan bunları test et düzgünmü diye, hatta antivirüs kullanmıyan birisinde veya kendinde test et bağlantı geliyorsa sorun yok sonra trojanını yani serverini çıkart oluştur, bir crypter yardımıyla şifrele ve karşı tarafa at, ama crypt yani şifrelediğinde trojan tamamen temiz yani fud olmaz, bir kaç antivirüse yakalanabilir, arkadaşta avira antivirüs varsa ve trojanını crypt yani şifrelediğin halde aviraya yakalanıyorsa gine silecektir. dediğim gibi hem cryptere hemde kişi hangi antivirüsü kullanıyor buna bağlı.

byadalet

Yeni üye
13 Şub 2016
24
0
EVET TEŞEKKÜRLER YARBAYIM CYBERGATE v1.07.5 İNDİRDİM FORUMDAN VE ŞİMDİ BUNUN ÜSTÜNDE CALIŞACAGIM BU KONUYUDA ÖGRENİP TEKRAR YAPMAYA CALIŞACAGIM TEŞEKKÜRLER

ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR

byadalet

Yeni üye
13 Şub 2016
24
0
YARBAYIM Cybergate v1.07.5 ANLADIGIM KADARIYLA YEDİRECEGİMİZ VÜRÜSÜ HAZILIYORUZ OZAMAN DARKCOMET RAT DAN BENİM VİRÜS YAPMAMA GEREK KALMIYOR SANIRIM DOGRUMUDUR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.