Dark Comet Port açtım duck dns açtım ama çalıştıramıyorum

AdigeLuna

Yeni üye
26 Haz 2015
39
0
Sa arkadaşlar hiçbirzaman olmayan bir sıkıntım oldu darkcomet çalışmıyor arkadaşlar duck dns ile sabitledim ip yi portda açık ama virüsü kendi pcmde açmaya çalıştığımda açamıyorum ? TW ile yardımcı olabilecek varmıdır ?

EDİT: Arkadaşlar şuanda bütün herşey tamam duck dns port falan herşey doğru kurabana kendim attım açtım yani ama gelmedi server..aynı şekilde kendimde denedim 127.0 mevzusu ile yine çalışmıyor bir iki kez şansına geldi ama kapattım gitti bidahada gelmedi arkadaşlar hiç yardımcı olaraklar yokmu ya :(

Edit SON : Arkadaşlar sorunun çözümü yok nedeni ise windows 10 muş win8.1 den yükseltilen win10 larda sorun olmuyormuş ama direk kurulan win10larda (benimki gibi) stabil çalışmıyormuş bende 1 geldi 1 gitti 2 kere falan geldi ama geri gitti kendi pcmde ama malesef stabil değil.. Spynet kullanıcağım arayüzü pek kullanıcı dostu değil ama yapıcak birşey yok :RpS_cursing:

Son düzenleme:

foreign

Katılımcı Üye
5 Ocak 2007
297
0
1604 nolu portunu modemden aç

darkcomet i aç ordan "listen to new port" deyip portu dinlemeye al.

server oluştururken network settings kısmına "IP/DNS" kısmına duck dns den aldığın hesap adını şu şekilde gir : hesap_adi.duckdns.org ve yandaki add butonu ile ekle.

AdigeLuna

Yeni üye
26 Haz 2015
39
0
1604 nolu portunu modemden aç

darkcomet i aç ordan "listen to new port" deyip portu dinlemeye al.

server oluştururken network settings kısmına "IP/DNS" kısmına duck dns den aldığın hesap adını şu şekilde gir : hesap_adi.duckdns.org ve yandaki add butonu ile ekle.

aynı şekilde yapıyorum ama olmuyor başka bir şekilde 127.0.0 mevzusunu yapıyorum kendi pcmde çalıştırmak için ama oda olmuyor görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor ama çalışmıyor duck dns i de geçtim portlarda açık

---

Aynı şekilde 1604 portuda açık
--
İPV4 adresini kontrol ettim halen aynı
--
Virüsü açtıktan sonra şöyle birşey geliyor ama user gelmiyor

Son düzenleme:

AdigeLuna

Yeni üye
26 Haz 2015
39
0
Konumu inceleyerek ratınızı test edebilirsiniz Darkcomet Ratınızı Test Edin ! .

Teşekkürler güzel mantık dark comet sunucum çalışmıyor bayağı bi araştırma yaptım win8.1 den yükseltilen windows10 larda sorun olmuyormuş ama sıfırdan kurulan (benimki gibi) win10 larda çalışmıyormuş darkcometrat yani malesef çalışmıyor senin yönetimini spynetde denedim oldu amerikadan 2 tane pc geldi birisi xp birisin win7 güzel mantık aslında teşekkürler :) önerdiğiniz rat olursa çok güzel olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.