Dark Connect RAT v3.4 cracked by 'CaSToR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Amy Root

Uzman üye
12 Nis 2014
1,552
0
Arkadaş cryptlanmış halini atmış galiba virüs total sonucuna bakarsanız onay gelmeden indirmeyin sonra başınız ağrımasın.

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
Ben çay sevmem gazoz ısmarlarsan olur:puah

hata veriyor açılırken
bos.png

HiLa

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
260
0
Ankara
1.si ben bu forumda 1 senedir varım eski hesabımla. 2.si bu darkcomet rat değil bu iyi oku dark connect 3.sü ise orda exenin VirusTotal sonucu var hem videonun hemde programın
ben senin eski hesabının olduğunu nerden bileyim benimde eski hesabım var 2013 yılından kalma bu sıralar açılan üyelik kaydıyla sürüyle insan geldi foruma yeni katılan birinin bu konuyu açmasına şüpheyle yaklaştım olan bu komutanımızın temiz demesiyle olay çözüldü indiricem bende eline sağlık

HaCKeR CaSToR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
394
0
Şanghay
ben senin eski hesabının olduğunu nerden bileyim benimde eski hesabım var 2013 yılından kalma bu sıralar açılan üyelik kaydıyla sürüyle insan geldi foruma yeni katılan birinin bu konuyu açmasına şüpheyle yaklaştım olan bu komutanımızın temiz demesiyle olay çözüldü indiricem bende eline sağlık

Tamamdır sorum yok dostum. Teşekkür edip passı isteyebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.