DARK MAN > [Oyun] > [Unity 3D] > [Detaylı]

centilmen50

Katılımcı Üye
Oyunun Adı : DARK Man

Üretim Tarihi : 2013

Bitmiş Olan Yüzdesi : %50

Benim Unity 3D Seviyem : Orta

Oyunumuz İçin Sistem Özellikleri

Minimum :

Ram: 512 MB
Grafik Kartı: 512 ve üstü.Genellikle Ati
İşletim Sitemi:XP/VİSTA/7/8

Anlatım :

Oyunumuz. Şuan Deneme Aşamasındadır Deneme Aşaması Derken. DEMO Değil.
Oyunumuzu Kendimiz Denemek Ve Arkadaşlarımızın Görüşlerini Almak İçin
.exe'ye Çevirmiş Bulunmaktayız.
Şuan Animasyon Aşamasındayım.

Oyunun Bitmiş Halinin Senaryosu :

Dünya'da Büyük Değişiklikler Vardır. Hergün Binlerce Eyalet'den Mesajlar Gelmektedir.
Mesajlarda Eyaletlere Saldırı Yapıldığı Söylenmektir Önemli Olan ise Saldıranların
Robot Olması'dır. Türkiye Bu İşe Çözüm Bulmak İçin.
Karakterimiz Dark'ı Araştırmaya Göndermiştir.
Dark'ın Görevi Bölgeyi Araştırıp.
Söylendiği Gibi Robot Var İse.
İmha Etmek.
Eğer Söylenenler Yalansa Bunu Türkiyeye Bildirmektir.
Ama Anlaşılan Söylenenler Doğru. Bölgeyi Robotlar Ele Geçirmiş. Ama İnsanlara Zarar Vermiyorlar. Sadece Bölgeye Giren Dark'ı Öldürmeye Odaklanmış Gibiler.
Sana Bir İpucu : Oyuna Başladığın Gibi Saklanacak Bir Yer Bul Çünkü Bölgenin 4 Bir Tarafında
Kuleler Bulunmaktadır. Sence Kulelerde Ne Vardır ? Tabikide Robotlar :)
Kulelerdeki Robotlar Sen Oyuna Başladığın Anda Ateş Açmaya Başlayacaklar.
Nedeni İse Robotların Gelişmiş Bir Zekaya Sahip Olması Unutma Birbirlerine Haber Verebiliyorlar. !

Oyunun Bu Versiyonunda Pek Bir Şey Anlayamayabilirsin Doğaldır.
Ama Lütfen Oyunun Bitmesini Bekle :)
Ve Benim Seviyeme Göre Yorum Yap :)
Ve Unutmadan Oyun'a Menü'yü Eklemeyi Unuttum Sadece Scene 1 i Build Etmişim Kusuruma Bakmayın...

Buyrun Oyunumuzdan Resimler ;

Öncelikle Oyundaki Bizi Öldürmeye Kararlı Olan Robotlarımız İle Başlayalım :)
k0hqs.png

Diğer Robotumuzda Bir Sorun Çıktı Kısa Bir Süreliğine Kaldırdık.

Karakterimiz Öldüğünde ;
k0hrz.png

Karakterimiz Ateş Ederken ;
k0hs6.png

Çıkmaz Sokak :) Ama Bir Yerinden Çıkılabiliyor Dışarı :)
k0hsc.png

İndir : Tıkla

Son düzenleme:

centilmen50

Katılımcı Üye
Kusura Bakma'da Source Bu Bir - İki şey ekleyip koymuşun :)

oof of konuyu ekleyeli aylar olmuş bana gelip soruce diyosun kardeşim vb değil bu source diye bişey yok bu 1 okey ? ikincisi bu projede kullandığım tek hazır şey karakter ve sentry gun modeli onlarıda ücretli olarak asset store dan aldım neyin kafasını yaşıyorsun ayrıca ilk başta söylediğim gibi konuyu ekleyeli aylar oldu yapmışımdır olabilir önümdeki maçlara bakarım arkadakilere bakmam kapiş​

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
Tamam Aga kızma bir ara görmüştümde unitystore'de indirip kullanmıştım o yüzden source gibi geldi kusura bakma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.