Dark orbİt'İn hİlesİ yoktur ! Yaziyi okuyun.

aldapaslan

Yeni üye
13 Haz 2009
42
0
Adana
Arkadaşlar gördüğüm kadarı ile bazıları darkorbit'in hilesinin olabileceğini sanıyor.

HİLESİ YOKTUR !

BIG ....... gibi yazıları gönderirseniz 6600 'a onlar uridium kazanır sizin 48 kontör yada 5 tl gider. Ayrıca yok işte hız hilesiydi çöp toplama hilesiydi falan hepsi yalandır.Bu programlar sadece sizin browser 'ınızda o işlevlerini yerine getirirler.Ama oyunda yapmazlar.Yani ümidi kesin derim.Orda moderetörlük yaptım uzun bir süre emin olun hilesi yok.Var diyenlere sakın inanmayın hesabınız elden gidebilir.

lütfen yorum yapın arkadaşlar ...

Son düzenleme:

sagocuyuzs

Yeni üye
10 Ağu 2009
2
0
kardeş asıl senn bildin yanlış farkorbit credits bolgesıne hesap doldur de sonra bi tablo cıkacak sms ile sana bıg yaz bılmem ne ye yolla nekadar uridium ıstıyosan bıgpoınt tarafından gonderılıp para sı ya 5 tl dedın gıbı ya 48 kontur bu bı hıle dııl bu alısverıs dır bunu unutma ...

berkan05621

Yeni üye
26 Eki 2009
1
0
arkadasım ne demk oyunda hıle yok hılenın kralını yapıyolar 2 gun once savasa gıttık ben tr 2 de mmo da oynuyorum adam 4 kalkan cektı bana ve bırı bızden bırıne 51 bın sıkıyodu resmını bıle aldık onlar nasıl oluyor oyle ban a ulasmak ıstersen berkan05621@

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.