Dark web

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
3
692
24
Haklısınız evet. Teşekkür ederim
Evet çok nadir ve anonim olman gerekiyor. Şöyle düşün sen dark netten yasa dışı bi hack yerinden bişi aldın illa hack olmasına gerek yok. Senin yaptığın yasa dışı bişi satıcının yaptığıda yasa dışı bişi yani seni dolandıra sen polise gidemezsen ordaki çoğu kişide anonimliğe dikkat eder. Ödemeyi btc den yapıyorsun takip edilmesi zor olan bir para tamam zaten adam firar. Daha senin istediğin işi neden yapsınki: D

24 Kas 2021
84
1
17
Evet çok nadir ve anonim olman gerekiyor. Şöyle düşün sen dark netten yasa dışı bi hack yerinden bişi aldın illa hack olmasına gerek yok. Senin yaptığın yasa dışı bişi satıcının yaptığıda yasa dışı bişi yani seni dolandıra sen polise gidemezsen ordaki çoğu kişide anonimliğe dikkat eder. Ödemeyi btc den yapıyorsun takip edilmesi zor olan bir para tamam zaten adam firar. Daha senin istediğin işi neden yapsınki: D
Bu iyiydi :)

Genelde hepsi dolandırıcı olur paranız varsa alabilirsiniz ama paranızı riske atmayın derim. Alışveriş yapmak yasal değil o yönden de sıkıntı çıkabilir en mantıklısı hiç alışveriş yapmamaktır.
Haklısınız

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Hiç bir yorum beni tatmin etmedi.
Bir yerde pazar var ise mutlaka orada ticaret vardır mühim olan pazarın yolunu bilmek yani satıcı orada belli ama alıcı olarak pazarın adresini yorganciya veya kasaba sorarak gidersen sen o pazarin yabancisin demektir ve burada her türlü olumsuz olasılıklar gözetmekte fayda var.

Forumda bu soruyu soruyorsan sen o yolu tercube ve araştırma yapmamisindir yani senin orada birşey alma durumun riskler ile dolu. Araştırma yapman ve oranin adresini bilip orada vakit gecirmen gerek.

Millet uyuşturucu oradan döndürüyor
İllegal işleri oradan döndürüyor
Herşey var cezbediyor insanı ama bunada kapilmamak gerek neticede yasal değil ben parasinda değilim illegal işleri sevmiyorum

24 Kas 2021
84
1
17
Bir yerde pazar var ise mutlaka orada ticaret vardır mühim olan pazarın yolunu bilmek yani satıcı orada belli ama alıcı olarak pazarın adresini yorganciya veya kasaba sorarak gidersen sen o pazarin yabancisin demektir ve burada her türlü olumsuz olasılıklar gözetmekte fayda var.

Forumda bu soruyu soruyorsan sen o yolu tercube ve araştırma yapmamisindir yani senin orada birşey alma durumun riskler ile dolu. Araştırma yapman ve oranin adresini bilip orada vakit gecirmen gerek.

Herşey var cezbediyor insanı ama bunada kapilmamak gerek neticede yasal değil ben parasinda değilim illegal işleri sevmiyorum
Anlıyorum evet illegal yollardan da uzak durmak gerekiyor

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
3
692
24

Aradığım cevap buydu.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
1
182
Çoğu dolandırıcı olduğu için pek tavsiye etmem ayrıca dark web de CİA ve FBİ görevlileri de oldukça fazla hacker kılığına girip diğer hacker ve suçluları tuzaklar ile yakalıyorlar uzak dur derim ha ama şu var araştırma yapmak istersen normal internette bulamayacağın bir çok şeye dark web de ulaşabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.