darkcomen.rat 5.3.1 baglantı problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demploy34

Yeni üye
26 Eyl 2012
10
0
Darkcoment 5.3.1 birine birkere baglana biliyorum karsı taraf restart yaptıktan sonra baglantı gidiyor ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Gider stabıl olması lazım ratın 3.3 bulup kullanmanı oneririm.Birde açtıgın bütün yardım konularına yardım bolumundeyım hala cevap yok yazıyorsun sabırlı olursan yardımcı olunacaktır.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
o zaman ratlarda arama sorun sisteminde bir sorun vardır.O versıyon en cok kullanılan ve kurban kaybının nadıren yasandıgı bır versıyondur,güvenlik duvarının kapalı oldugundan emın ol,actıgın portları test et test port edıcı pogramı ıle acık oldugundan emın ol.

sentinel04

Üye
26 Tem 2012
201
0
arkadaşlar adam ne soruyor siz ne cvp veriyorsunuz bendede böle sorun oldu ve böle cvp lar aldım bak kardeşim öncelikle sen module startup işaretle ve module startupta bulunan bütün kutucukları işaretle ve module shielddeki bütün kutucukları işaretle serverin başlangıca eklenir ve böle sorun yaşamazsın

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Bizde sorununa mutakip gelişmiş anlamda yardımcı olmaya çalısıyoruz degılmı sürümdende yapabilir server oluşturuken ayarlar bölümümnden de olsası seçenekleride söyledik

ozqur347

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
415
0
DarkCometRAT51-1 Kullanıyorusan Serverı Kullanırken Svchost Yaparak Ve Dosya Acıldıgında Sılınsın Olarak Ayarla Artık Istedıgı Kadar Reset atsın Yınede Bağlantı Gelıcek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.