darkcoment rat sorun

dali61

Yeni üye
22 Tem 2013
44
0
sa tht sayfamızdaki darkcoment rat ı kullanmaya calıstım ama bi sorun olustu no ip sitesinden aldıgımız ip yi ip/dns yazan yere yazdıgımda 1 tane kırmızı oluyo yani no ip adresindeki ip kırmızı oluyo
rrkjn.png
işte resim bu lutfen yardımlarınızı bekliyorum neden olmuyo anlamadım hatta no ip nin kendi programını bile yukledim duc ı ama yine olmadı tw ile baglanıp yapabilecek biri varsa lutfen yardım etsin simdiden saygılar ...

dali61

Yeni üye
22 Tem 2013
44
0
ismini dogru yazdım ve biraz saygılı olun özellilerinide biliyorum neler yapabildigini herseyini sadece burda takılıyorum kendi bilgisayarımda deniyorum veya yan bilgisayarımda tum ozelliklerini calıstırıyorum ama sorun sadece burda LAN oluyo ama baskasına yollasam olmaz bu no ip işini haleetmeden yardım etmiceksen yalandan yorum yapma yardım edicek biri cıkar illaki

dali61

Yeni üye
22 Tem 2013
44
0
peki sen dogrusunu yaz kac yasındasın sen 15 mi kac ? :D bence mesaj yazmak icin bosuna ugrasma cocukları takmıyorum ve sikayet ederim seni ;) anladın oyuzden rahat dur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.