DarkComet 5.3.1 Yardımm

GouldinGF

Yeni üye
13 Mar 2016
42
0
yardım edecek birisi gerek arkadaşlar, foruma yeni katıldım ve bu darkcomet adlı programın bana verilmesi lazım, lütfen rica ediyorum yapabilecek arkadaş varsa, team wiever yada alpemix vereyim yapsın?

GouldinGF

Yeni üye
13 Mar 2016
42
0
[sıze="3"]illaki dakcomet 5.3.1 olmasına gerek yok zaten, ama bir şifre alıcı bir program lazım keylogger'i 1 hafta aradım hiç bir faydası olmadı yani şifre alıcı bir program lazım.[/sıze]

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
[sıze="3"]illaki dakcomet 5.3.1 olmasına gerek yok zaten, ama bir şifre alıcı bir program lazım keylogger'i 1 hafta aradım hiç bir faydası olmadı yani şifre alıcı bir program lazım.[/sıze]

Hmm şifre alıcı diyorsan Njratda şifre alıcı var keyloggerde var içinde.. Ama sen şifre alıcı istiyorsan sadece Hakops Logger dene o keylogger %100 sorunsuz hatasız şifreleri sana gönderir en sağlamı o dur..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.