Darkcomet 5.3 hakkında

konedo06

Yeni üye
28 Eki 2009
42
0
34
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkese. DArkcomet 5.3 versiyon kullanıyorum yaklaşık 6-7 kurban var bunların 1 tanesi benim için çok önemli ancak ondada windows 10 var defender kapattım diğer tüm güvenlik duvarlarınıda kapattım ancak virüsü yedikten sonra gün içerisinde çalışıyor bilgisayarı kapatıp açtığında virüs kayboluyor bir daha erişemiyorum. diğer kurbanların hiç birinde bu sorunu yaşamıyorum. Konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz ?

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkese. DArkcomet 5.3 versiyon kullanıyorum yaklaşık 6-7 kurban var bunların 1 tanesi benim için çok önemli ancak ondada windows 10 var defender kapattım diğer tüm güvenlik duvarlarınıda kapattım ancak virüsü yedikten sonra gün içerisinde çalışıyor bilgisayarı kapatıp açtığında virüs kayboluyor bir daha erişemiyorum. diğer kurbanların hiç birinde bu sorunu yaşamıyorum. Konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz ?

aynı serverimi kullanıyorsun hepsinde? yada atmış olduğun adam ayrı bir servermi yaptın program içersinden başlangıçta çalıştır seçeneğini tıklamazsan bilgisayar kapatıp açınca sana bağlantı gelmez bir daha

konedo06

Yeni üye
28 Eki 2009
42
0
34
aynı serverimi kullanıyorsun hepsinde? yada atmış olduğun adam ayrı bir servermi yaptın program içersinden başlangıçta çalıştır seçeneğini tıklamazsan bilgisayar kapatıp açınca sana bağlantı gelmez bir daha
Aynı server kullanıyorum başlangıçta çalıştırda yaptım diğer kurbanlarda sorun yok ancak win10dan böyle bir sorun yaşıyorum başka serverda oluşturdum denedim. sadece şöyle bir şey gözüme çarptı serveri çalıştırırken çalıştır iptal et seçeneği geliyor diğerlerinde direk çalışıyor kapanıp açılsada sorun yok gitmiyor

metonya

Uzman üye
9 Ara 2017
1,292
8
Türkiye
sebebi her bilgisayar yeniden başladiğinda windows defender baştan açiliyor onun yerine trojani fudlarsan her açtiğinda defender açilsa bile bulamaz .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.