DarkComet bağlantı sorunu...

melikcan09

Yeni üye
14 Kas 2009
13
0
bi kaç yıl önce kullandığım programı tekrar bulup kullanmak istedim, herşeyi eskiden yaptığım gibi yaptım, ip olayını hallettim, 1604 portunu açtım, darkcomet açtığım zaman port test edince portu açık gösteriyor, fakat 127.0.0.1:1604 şeklinde server yapıp kendim açınca bile bağlanmıyor.. sorunun nereden kaynaklandığını bi türlü anlamadım... windows 8.1 kullanıyorum, virüs programı kullanmıyorum güvenlik duvarımda kapalı yardımlarınızı bekliyorum

ekleme : farklı bir rat kullanınca sıkıntısız çalışıyor fakat ben darkcomet kullanmak istiyorum çünkü server dosyamı 'benim için' paha biçilemez kişiler açtı.. darkcomet çalışması için yardımcı olabilecek hiç kimse mi yok sitede ?

Son düzenleme:

melikcan09

Yeni üye
14 Kas 2009
13
0
başka bir ağa bağlı olan başka bir bilgisayarda denedim şimdi, yine olmadı.. üstelik görev yöneticisinde görünüyor açık olduğu ama bağlantı gelmiyor

Jenjente110

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,446
2
root@THT:~
Kardeşim Öncelikle Kendi Ağında Deneme Server'i Çalışmaz
Öncelikle Kendine Güzel Bir no-ip Al Sonra Protu Test Et Eğer Crypter Yapıyosan Cryyptersiz Test Et Karşı Bilgisayarda Antiivirüs Veya Güvenlik Yazılımı Olabilir Ve Bunu Yazdığım İçin Bana Teşşekkür Et asadadsadas :D

melikcan09

Yeni üye
14 Kas 2009
13
0
Kardeşim Öncelikle Kendi Ağında Deneme Server'i Çalışmaz
Öncelikle Kendine Güzel Bir no-ip Al Sonra Protu Test Et Eğer Crypter Yapıyosan Cryyptersiz Test Et Karşı Bilgisayarda Antiivirüs Veya Güvenlik Yazılımı Olabilir Ve Bunu Yazdığım İçin Bana Teşşekkür Et asadadsadas :D

evimde 2 farklı ağ 2 farklı bilgisayar var her şekilde denedim, no-ip + duckdns ikiside sağlam şekilde kurulu test edince aktif, crypter kullanmıyorum, portları test ettiğimi zaten yazmıştım, iki bilgisayarımdada güvenlik yazılımları tamamen kapalı.. mesaj yazmak için mesaj yazdığın için hiç bir yardımın olmadığı için teşekkür ederim.

Fero35

Üye
10 Tem 2015
201
0
Aynı sıkıntı bendedr olmustu darkcomet surumunu degıstırmen gerek ama sen dıyorsunkı benım ıcın paha bıcılmez kısıler actı rat'ı yanı yardımcı oldummu bılemem ama rat surumunu degıstırdınde acıyor 8.1 de ıyı forumlar ☺

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.