DarkComet Full Editör Trojen Oluşumu Ve Özellikleri Resimli Anlatım & Darkcomet Hakkında Bir Çok Yararlı Bilgiler

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
Hocam darkometi yapan kişi benim kastığım zombilerin pclerini yönetebilirmi.

mercanm

Üye
2 Eyl 2008
178
1
Yararlı bir konu elinize emeğinize ve yüreğinize sağlık. Birde şu port işimi bir çözebilsem her şey hal olacak ama :) .

MeMIN01

Yeni üye
27 Mar 2016
33
0
Bilinmiyor..
https://m.facebook.com/ismail.tikicieri.36?fref=ts

Herkese iyi geceler THT ailesi bu linke verdiğim şerefsiz millete ana avrat sövüyor ve Türk sitelerine saldırıyor sizden ricam bunun işini bitirmeniz ben elimden geleni yaptım olmadı sizden yardım istiyorum lütfen üstlerimden özür dilerim biliyorum böyle şeyler paylaşmak yasak ama paylaşmak zorundayım herkesten özür dilerim birkaç yerde paylaştım pek kimse bakmadı acil yardım edin lütfen şimdiden teşekkür ederim THT ailesi...

okarawn

Yeni üye
10 Tem 2015
2
0
Herşeyi yapıyorum, port açıyorum duck dns den domain alıyorum herşeyi yapıyorum ama sonuç alamıyorum. 30 kere yaptım bir yerde yanlış yaptığımıda düşünmüyorum. Karşı pc de trojen açılınca benim menüye düşmüyor. Yardım edebilecek arkadaş varmı acaba ?

adshack24

Üye
24 May 2016
137
0
https://m.facebook.com/ismail.tikicieri.36?fref=ts

Herkese iyi geceler THT ailesi bu linke verdiğim şerefsiz millete ana avrat sövüyor ve Türk sitelerine saldırıyor sizden ricam bunun işini bitirmeniz ben elimden geleni yaptım olmadı sizden yardım istiyorum lütfen üstlerimden özür dilerim biliyorum böyle şeyler paylaşmak yasak ama paylaşmak zorundayım herkesten özür dilerim birkaç yerde paylaştım pek kimse bakmadı acil yardım edin lütfen şimdiden teşekkür ederim THT ailesi...

BU TİP NE WQWQQWWQQW

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.