Darkcomet geri mi döndü?

Speretta

Yeni üye
13 Ocak 2018
12
0
Geçenlerde truva atı virüslerini araştırırken Darkcometi araştırasım geldi, bilindiği gibi en çok kullanılan Darkcomet. Hangi dilde yazılmıştır felan araştırırken bir internet sitesi buldum: site. Programa güncelleme gelmiş felan yazıyor sitede. Aynı şekilde forum sayfası açmışlar, programın premium sürümünü satışa çıkarmışlar. Benim bildiğim Darkcomet'in yapımcısı geliştirmeyi bırakmıştı. Sorum ise bu site güvenilir midir, site sahibi programın gerçek yapımcısı mıdır? Eğer güvenilir değilse bunun için trojan bölümüne güvenilir olmadığı
hakkında bilgi felan konulursa çok güzel olur, sadece ben değil trojan bölümünde takılan herkes bu siteye girerken dikkatli davranabilir.

Düzenleme: Forum sayfasını kapatmışlar, sanırım fazla kullanıcı kayıt olmadığı için. En son doruma baktığımda 2 kişi kayıtlıydı.

Son düzenleme:

W4tch

Yeni üye
8 Ocak 2017
21
0
Ankara
trojan sızdırmak bizde ise, hangi proğramla bunu yedirmemiz pek fark etmez... yenisi olsa bile en fazla crypteri vardır içinde, başka ne ümit edilebilirki proğramda... yenilikleri neymiş ki bu yeni çıkan darkcometin?

Speretta

Yeni üye
13 Ocak 2018
12
0
trojan sızdırmak bizde ise, hangi proğramla bunu yedirmemiz pek fark etmez... yenisi olsa bile en fazla crypteri vardır içinde, başka ne ümit edilebilirki proğramda... yenilikleri neymiş ki bu yeni çıkan darkcometin?

Bilmiyorum, dosyayı indirirken 5.3.2 sürümü yazıyordu. Herhalde güncelleme felan gelmiştir dedim. Ben de sizin gibi düşündüm zaten, dosyayı direk sildim; bi' güzelde tarattım ama insanın için kurt düşüyor işte.

Son düzenleme:

carakenan

Üye
26 Şub 2014
204
1
İstanbul
ben darkcodersc yi takip ediyorum yaptıklarını kendisi şu anda güvenlik yazılımları üzerine çalışıyo ekibiyle birlikte bi güncelleme yapacağını duyurdu darkcomette bebeğim diyo ona :)) bakalım bekliyoruz şu sitenin adresini öm den atsana sana zahmet

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
ben darkcodersc yi takip ediyorum yaptıklarını kendisi şu anda güvenlik yazılımları üzerine çalışıyo ekibiyle birlikte bi güncelleme yapacağını duyurdu darkcomette bebeğim diyo ona :)) bakalım bekliyoruz şu sitenin adresini öm den atsana sana zahmet

Bende takipteyim antivirüs filan yapıyorlar PhrozenSoft hatta şirketin ismi ama bırakmıştı geliştirmeyi yeniden mi geliştiricek ?

DarkComet-RAT Official Website

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.