DarkComet Hakkında

panelink

Üye
26 Eki 2013
137
0
İyi forumlar..
Aynı ağdaki pc'lere yaptığım serveri yükledim fakat bağlantı gelmiyor,yardımcı olabilecek var mı acaba .ss
Bağdaştırıcı ayarlarından ip sabitledim ardından duck dns kaydını tamamladım.güvenlik duvarı gelen kuralları ekledim.portumu test ettim çalışıyor fakat ağımdaki pc ler yok.ÇİN'den birisi gelip duruyor sadece

D7aGv6.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

aviene9

Üye
8 Ocak 2017
240
0
?
tam olarak anlayamadım .s Şuanlık lokal ağdakileri halletmeye çalışıyorum ama bu wifiden çıkıp başka bir yere geçtiğimde nasıl çalışacak bilmiyorum. Bu arada farklı setup nasıl oluyor

Local ağdakileri sadece ayni internete bağlı olursan çalıştırabilirsin.Farklı ağdaki bilgisayara atmak istiyorsan port açman gerek, Setup bilgisayara rat atarken kurulan .exe'dir. Setup ayarlarındaki ipyi 127.0.0.1 yap öyle .exe'yi oluştur ondan sonra aynı ağa bağlı bilgisayarda çalıştır.

panelink

Üye
26 Eki 2013
137
0
Local ağdakileri sadece ayni internete bağlı olursan çalıştırabilirsin.Farklı ağdaki bilgisayara atmak istiyorsan port açman gerek, Setup bilgisayara rat atarken kurulan .exe'dir. Setup ayarlarındaki ipyi 127.0.0.1 yap öyle .exe'yi oluştur ondan sonra aynı ağa bağlı bilgisayarda çalıştır.

Teşekkür ederim port açtım çalışıyor ama halen pc ler gelmedi

aviene9

Üye
8 Ocak 2017
240
0
?
Open Port Check Tool burdan girip ip üzerinden port açıkmı diye bakabilirsin.Duck dns bilgisayar üzerinden açık olmalı ve guvenlik duvarı devre dışı olmalı darkcomet üzerinden port dinlemeyi de açarsan herhangi bi sorun olmadan ratlarin çalışır.

moze

Üye
23 Ağu 2017
164
0
Eskişehir
Dostum şimdi modülü oluştururken bu duckdns eklediğimiz yani ip eklediğimiz kısıma gelip sırasıyla
seninduckdnsadresin.duck.dns:XXXXX --> X kısmına portunu yazarsın genelde 1604 en sık kullanılandır.
127.0.0.1:XXXXX --> Yine x kısmına port yazacaksın.
Daha sonra o kişi farklı bir ağa katıldığı zaman duckdns üzerinden verileri alırsın fakat aynı ağa katılır iseniz direk 127.0.0.1 den veri çekmeye başlar ikisini de ekleyerek çözebilirsin tavsiyem başlangıçta çalıştır kısmındaki isme de svchost.exe yazman olacaktır bu sayede hem firewall dan yırtmış oluyorsun hemde bilgisayarda yaklaşık 10 adet svchost.exe çalışacağı için kişi anlasa bile hangisinin olduğunu bilmediği için virüsünü devre dışı bırakamaz fakat karşı taraftaki kişi modem kapat aç yapar ise serverin yeniden çalıştırılması gerekiyor yani modem kapat aç yapar ise bilgisayarı tekrar kapatıp açması gerekir ama tabi bunun için başlangıçta çalıştıra eklemen gerekiyor ki bunuda svchost.exe olarak kaydet ikisi çakışacağı için windows çakmadan her türlü çalıştırır c:/system32 ye göm geç kardeşim.

Son düzenleme:

panelink

Üye
26 Eki 2013
137
0
Dostum şimdi modülü oluştururken bu duckdns eklediğimiz yani ip eklediğimiz kısıma gelip sırasıyla
seninduckdnsadresin.duck.dns:XXXXX --> X kısmına portunu yazarsın genelde 1604 en sık kullanılandır.
127.0.0.1:XXXXX --> Yine x kısmına port yazacaksın.
Daha sonra o kişi farklı bir ağa katıldığı zaman duckdns üzerinden verileri alırsın fakat aynı ağa katılır iseniz direk 127.0.0.1 den veri çekmeye başlar ikisini de ekleyerek çözebilirsin tavsiyem başlangıçta çalıştır kısmındaki isme de svchost.exe yazman olacaktır bu sayede hem firewall dan yırtmış oluyorsun hemde bilgisayarda yaklaşık 10 adet svchost.exe çalışacağı için kişi anlasa bile hangisinin olduğunu bilmediği için virüsünü devre dışı bırakamaz fakat karşı taraftaki kişi modem kapat aç yapar ise serverin yeniden çalıştırılması gerekiyor yani modem kapat aç yapar ise bilgisayarı tekrar kapatıp açması gerekir ama tabi bunun için başlangıçta çalıştıra eklemen gerekiyor ki bunuda svchost.exe olarak kaydet ikisi çakışacağı için windows çakmadan her türlü çalıştırır c:/system32 ye göm geç kardeşim.

Emek verip yazdığın için çok sağol allah razı olsun . Pc ler kapandığında bile şerbetler çalışmıyor ayrıca acer aspirde win 10 çalışıyor fakat pc restart ta server gidiyor başlangıçta çalıştır ı defalarca seçtim olmadı hp de de yapamadım nerede hata yaptığımı bilmiyorum ağ bağdaştırıcdan ip sabitliyorum ama ipi kendim boş olanlardan birini yapıyorum.Millet ipconfig yapıp çıkan ipi yani kullandığı ip i yazarak sabitliyor öyle mi yapmam gerekiyor . İpi sabitledkten sonra port açıyor darkcometi açıp portu izledp aktif ediyor duck dns yi yapıyor çalışıyo ben nerede hata yapıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.