DarkComet Olmadı?

Doggerhack

Yeni üye
9 Eyl 2012
28
0
Arkadaşlar ben bu forumdan Trojen bölümünden DarkComet'i indirdim sabit olan konudan.

Cmd den İpconfig yaptım ip me baktım sonra Dns ayarlarından İPmi değiştirdim
sonra Port'u değiştirdiğim ip ye göre yaptım portları 1604 olarak açtım.
Serverimi oluşturdum Duc'da hatasız olduğunu söylüyor port ip yi falan.
Serveri kendi pc'mde açıyorum sorunsuz çalışuyor
ama başka pc ye attığımda karşı taraf açınca gelmiyor diğer pc'mden açtım olmadı bulmuyor gelmiyor server olarak.
Virüs koruması devredışı.
Acaba serveri oluşturduğum pc de güvenlik duvarı açık diye mi yapıyor?

Birde Listen Port dediğim de "cannot listen on port: 1604
10048:Normal olarak her yuva adresi(iletişim kuralı/ağ adresi/bağlantı ip noktası) için yalnızca bir kullanma için izin veriyor" diyor.

Yardım edin arkadaşlar acil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.