DarkComet-Rat 5.2 Kullanımı Port+No-ip+Unuttum Sonuncuyu :D

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Arkadaşlar 2 Adet Video Hazırladım. Sizin İçin Neyse İşte Kısa Kesecem Videoyu RArlayıp Upload Ettim Öbür Türlü Çok Uzun Sürecek Çünki.
Videolar 11mb dır rardakı hali rar dısında 850mb'a yakın :D neyse Buyrun Link

Video Link : Beklemeden Ve Hızlıca İndirin:!!!:

Kesinlikle ve Kesinlikle Virüs Yoktur.

Virüs Total : Buyrun Kanıt.

Lütfen Emeğe Saygı. :D Teşekkür Fln İstemiyorum Alttan Bi Eyw. Yazsanız Bile Yeterli Olur.
.........:WoRTeX:.........

T4Qi

Üye
6 Tem 2012
81
0
sanırım sen darkcomet kullanmak istiyorsun ama bu aralar darkcomet sorunlu sana Spynet 2.6 yada 2.7 final tercih ederim en azından sorunsuz stabil çalışıyor

decrab

Yeni üye
26 Nis 2012
13
0
Ankara
dark cometten biraz hazımsanmaya başladım kendini siliyo sürekli Benden tavsiye Düzgün bi Rat Bul

Mr Adolf

Yeni üye
17 Ara 2012
40
0
Bursa
Arkadaşlar 2 Adet Video Hazırladım. Sizin İçin Neyse İşte Kısa Kesecem Videoyu RArlayıp Upload Ettim Öbür Türlü Çok Uzun Sürecek Çünki.
Videolar 11mb dır rardakı hali rar dısında 850mb'a yakın :D neyse Buyrun Link

Video Link : Beklemeden Ve Hızlıca İndirin:!!!:

Kesinlikle ve Kesinlikle Virüs Yoktur.

Virüs Total : Buyrun Kanıt.

Lütfen Emeğe Saygı. :D Teşekkür Fln İstemiyorum Alttan Bi Eyw. Yazsanız Bile Yeterli Olur.
.........:WoRTeX:.........

Eyvallah reyiz

Fiasko

Katılımcı Üye
17 Ara 2012
463
0
Antalya
Byler Birisizi Ya XtremeRat Ya Spynet Ya Darkcomet ogretırmsnz :D O.m Atın Yada buyuurn msn adresım İletısım adresı vermek yasaktır.Uzmanız

Moderatör tarafında düzenlendi:

dorukcan35

Yeni üye
18 Ocak 2009
1
0
Kardeş bunu satınmı almamız gerek ? priumumla yoksa direk indirebiliyormuyuz kullanabiliyozmu öylece

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.