Çözüldü DarkComet-RAT 5.3.1 BAKARMISINIZ

simsek90

Yeni üye
13 Şub 2012
15
0
Selamun Aleykum Arkadaşlar DarkComet-RAT 5.3.1 Kullanıyorum Ama Bağlantı Alamıyorum

No-İp nin Bağlantı Kurulması Kapatılmış Sanırsam. ZenMate Veya Başka Proxy İle Girebiliyorum Sıkıntı Yok Ama ZenMate İle Girdiğimde Hostu Alırken Doğal Olarak ZenMate'Nin Verdiği IP Kaydediyo DUC Programında Türkiye IP Kalıyo Yinede

Onuda Değiştirdim DUC'Ta Farklı Proxy Adresi Yazdırdım Ama Bu Seferde Farklı Proxy Altına Girince Farklı Proxye Port Açmak İcap Ediyo Onuda Denedım

Farklı Proxy'Deyken Modem Arayüzüne Girmiyor

No-İp Ve DuckDNS Gibi Çoğu Dns Host'Ları Denedim Ama Olmadı

Önceden Tıkır Tıkır Çalışıyordu

Portlar Açık ( 81 - 1604 ) ( % 100 Açık Eminim ) ( UDP/TCP )

Antivirüs Kapalı

FireWall Kapalı

Güvenlik Duvarı Kapalı

Moderatör tarafında düzenlendi:

simsek90

Yeni üye
13 Şub 2012
15
0
Kardeşim ZenMate İle Üyelik Alıyorum Aldığım Hostta ZenMatenin IP Si Kalıyo DUC Ta da Türkiye IP Si Kalıyo Bağlantı Yine Gelmiyo

Anti Kapalı
FireWall Kapalı
Güvenlik Duvarı Kapalı
Portlar UDP VE TCP Olacak Sekılde Acık %100 Acık Emınım Ama Hala Baglantı Gelmıyo Acaba ZenMate Ile DUC Takı IP Nın Uyusmamasından Oturu Olabılır mı ?

simsek90

Yeni üye
13 Şub 2012
15
0
Dostu. No ipde bir sikinti yok no ip kullanabilirsin port acarken tcp ayrı udp ayrı açarsan daha sağlıkĺı olcaktır benim imzağımdaki videoyu izle yaparsın

Kardeşim ZenMate İle Üyelik Alıyorum Aldığım Hostta ZenMatenin IP Si Kalıyo DUC Ta da Türkiye IP Si Kalıyo Bağlantı Yine Gelmiyo

Anti Kapalı
FireWall Kapalı
Güvenlik Duvarı Kapalı
Portlar UDP VE TCP Olacak Sekılde Acık %100 Acık Emınım Ama Hala Baglantı Gelmıyo Acaba ZenMate Ile DUC Takı IP Nın Uyusmamasından Oturu Olabılır mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.