Çözüldü Darkcomet Rat 75 Adet Kurban Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cylexa

Katılımcı Üye
17 Tem 2015
268
3
Dostlar 75 adet kurban var darkcomet ratımda bunlarla neler yapabilirim bilgi verebilecek varmı acaba yardımcı olabilecek ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
https://www.turkhackteam.org/4511103-post1.html

Altlara doğru indiğinde neler yapabileceğini hakkında bilgi var dostum.

Ben o kadar okuyamam kısa olarak neler dersen

RAT’lar Neler Yapabilir?

Basit özelliklerinin bir listesi:

►Dosya yönetimi (Silme/Değiştirme)
►Web tarayıcısını kontrol etme (Ana sayfayı değiştirme, web sitesini açma vb.)
►Sistem bilgilerini alma(İşletim sistemi versiyonu, antivirüs adı, ram hafızası, bilgisayar adı, ağ adresleri vb.)
►Parolaları, kredi kartı bilgilerini ya da kişisel bilgileri alma (Keylogger yoluyla)
►Karşı masaüstünü görüntüleme ve kontrol etme (Ekran görüntüsü ya da webcam aracılığıyla fotoğraf çekme)
►Kamera ve ses kaydı yapma (Mikrofon ve kamerayı kontrol etme)
►Mouse ve klavye girişlerini kontrol etme
►Kendi bilgisayarınızda yaptığınız neredeyse her şeyi yapabilirsiniz, GTA V oynamak hariç (Teknik olarak, onu da yapabilirsiniz.)

TAK3S

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
296
2
Bende Bi Aralar Darcometle Çok Ugrasiodum Deli Gibi Baya Kurban Kasmıstım Çok Trolliyordum Milleti Ama Sonra Kendi Pc me Bole Bisi Olsa Ben Napardım Diye Dusundum Ve Sildim Kopmle. Bide Sana Bi Dipnot: Darcometle Bi Pc Bağlandığında Karşı Taraf Bunu Anlayıp Şikayet Ederse Adresini Bulmaları 2dklarını Almaz Emin ol Çünkü Bu Bir Suç Bence Hiç Uğraşma Git Kodlama Fln Öüren Daha Çok İşine Yarar Emin ol

arifefess1

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
452
4
Mars
Türklere uygulamanı tavsiye etmem siber suçlara başvurursa başına iş açabilir ama WhiteRed hocamın dediklerini yapabilirsin ilave olarak oyun hesaplarını sosyal medya hesaplarını hackleyip satabilir yada fidye yazılımlarını kullanarak gelir elde edebilirsin

ux13

Üye
30 Haz 2018
53
0
sosyal mühendislikle veya formla hesap çalmak suç değil ama bir sisteme illegal bir yolla sızıp bilgileri okumak yazmak veya silmek suçtur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.