DarkComet RAT Arkadaşlar Bu Proğram Hakkında Yada Keylogger Hakkında Bilgisi Olanları Bekliyorum Yardım.

apix

Üye
14 Kas 2009
179
0
Arkadaşlar yasal bir amaç için herhangi bir hack yada gayri yasal bir durum söz konusu olmaksızın bir bilgisayarı izlemek günlük bilgileri almak istiyorum piyasadaki bütün keyloggerları denedim fakat olumsuz sonuç email yada gmail yada ftp üzerinden gönderim yapmıyor, bütün yolları denedim olmadı malesef.
Fakat son zamanlarda DarkComet RAT bu proğramı gördüm bu proğram ile Trojan oluşturuyoruz gönderiyoruz ama gönderdiğim bilgisayarda bir problem olur mu çökme veyahut her hangi bir sıkıntı yani oluşurmu göndereceğim bilgisayar çok önemli benim için, ayrıca bu proğram bilgileri bana gönderir mi yani ben girdiğimde anlık görmek değil az çok biliyorum bu proğramı gün içinde daima takip edemeyebilirim, akşamları rapor gibi almak istiyorum gün içinde bu konuda bilgisi olanların bir zahmet yorumlarını bekliyorum, ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

apix

Üye
14 Kas 2009
179
0
evt rapor gibi kendisinde bolum ayrilmis loglari oraya kaydediyor en iyi detayli anlatim icin su videoyu izle
tikla
Değerli kardeşim öncelikle teşekkür ederim konuma önem verip yorum yaptığın için ancak şunuda öğrenmek istiyorum bu trojanı yedirdiğim bilgisayarda herhangi bir sorun problem olur mu, çökme sistemde arıza, ilerde karşılaşacağım her hangi bir problem olurmu, çünkü trojanı yedireceğim bilgisayar benim için çok önemli rusyada bilgisayar sistem yenileme yada format atma gibi bir durum biraz zor, cihazda her hangi bir sorun oluşturur mu lütfen bu konuda profesyonel arkadaşların bilgisinide istiyorum.

apix

Üye
14 Kas 2009
179
0
Virus trojanlar bolumu var oradan darkcomet rat i indir en stabil ratlar konusunda. Kurcala onu iyice anlarsn

Peki bu trojanı yedireceğim bilgisayar herhangi bir sorun olurmu çünkü ulaşma imkanımda yok bilgisayara format atma yada diğer seçenekler söz konusu değil, cihazda herhangi bir sorun oluşurmu kardeşim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.