Darkcomet Rat Ayarları

4 Haz 2015
197
0
Brezilya
Beyler Bir Trojan Yapıcam Kurbana Atınca Ve Kurban Açınca Virüs Progamlarını Devre Dışı Bıracak
İndirirken Riskli Dosya Demeyecek DarkCometin Tam Olarak Ayarlarını Atarmı Bir Bilgili Kişi ?
Forumda Gördüklerim Hep Kurban Reset Atınca User Giden Cinsten Darkcomet Hatalıysa (ftp)Keyloggerli,Offline,Online Keylogger Özellikli, Kurban Reset Atsada Useirn Gitmeyeceği Bir Rat Önerebilirmisiiniz ?

4 Haz 2015
197
0
Brezilya
Kısa Açıklamasını Telafuz Edemedim Dalga Geçmenize Gerek yoktu .d

Beyler Bir Trojan Yapıcam Kurbana Atınca Ve Kurban Açınca Virüs Progamlarını Devre Dışı Bıracak
İndirirken Riskli Dosya Demeyecek DarkCometin Tam Olarak Ayarlarını Atarmı Bir Bilgili Kişi ?
Forumda Gördüklerim Hep Kurban Reset Atınca User Giden Cinsten Darkcomet Hatalıysa (ftp)Keyloggerli,Offline,Online Keylogger Özellikli, Kurban Reset Atsada Useirn Gitmeyeceği Bir Rat Önerebilirmisiiniz ?

zaten darkcometin özelliklerini yazdım anlayabildinmi bilmiyorum
sadece userin reset atsada gitmediği ayarları bilen söylesin diye rica ettim .d

Moderatör tarafında düzenlendi:

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
Bağlantının gitme sebepleri virüsünü Windows Defender veya her hangi bir antivirüs açılış taraması yaptığı için siliyordur senin virüsünü açtığında Windows Defender'ı kapatır ve bilgisayarı yeniden başlattığında tekrar devreye girer 2. olarak Startup kısmını işaretlediğinden emin ol.

xMiR

Yeni üye
3 Haz 2017
16
0
Öncelikle bahsettiğin startup da çalışma ve açıldıkdan sonra av engelleme kısmı darkcometin ayarların da var diğer bahsettigin şey ise crypterlama işlemidir vb6 da bir crpyter yazmayı ögren sonra rc4 ve runpe, stub editlemesini ögren sonra runpe ve rc, stub yazmasını ögren programlara bak baka yabancı kaynaklarda araya araya yaparsın herşey fud olana kadar yüzlerce kez denemeelrle yapabilirsin fakat nacizane tavsiyem hiç ugraşma linux ögren ubuntu ile sonra ubuntuyu sil linux kali kur linux kalide ****sploiti baya iyi ögren sonra ****sploitte encode tekniklerini ögren öyle ilerle darkcomet rat sadece windows da çalışıyor eğer hack alanın da büyük düşünüyorsan linux kaliye geç ve MAC OS, Windows, Android, İphon ,Linux cihazları tek tek hackleme sanatını ögren sonra encode sanatını ögren sonrasında python ve c# ögrenip buffer over flow açıklarıyla programda açık bulup remote exploit yazmasını ögren sonrasında hackersn zaten ;) Hepsini 1 yılda yapabilirsin.
1 yıl çok gelmesin sana gözünü kapatıp açıyorsun 2-3 yıl geçiyor bizzat yaşıp tecrübe eden biri olarak sana bunları telaffuz ediyorum. KOLAY GELSİN.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.