Darkcomet Rat Baglantı Gelmeme Sorunu (ÇÖZÜM)

25 Haz 2016
127
0
Merhaba beyler bazı arkadaşlarda baglantı gelmeme sorunu varmış bu sorun 1 hafta önce fekan bendede vardı fakat şuan 50 60 kurban oluyor hiçbir sorun kalmadı sorunun nedeni arkadaşlar ratı farklı farklı yerden indiriyor hepsinin sürümünü 5.3.1 fakat bazı dosyalar eksik vb bi skıntısı oluyor baglantı gelmiyor benim kullandıgım RAT upload ettim sizinle paylaşayım dedim arkadaşlar yapamayan olursa yani gine baglantı gelmesse öm den ulaşın bana tw alpemix yoluyla yardımcı oliyim

Darkcomet Rat 5.3.1

RAR PASS: vatanbölünmez

VİRÜS TOTAL TIKLA

KANIT YAPAMAYAN ARKADAŞLAR ÖM DEN ULAŞSIN EGER YAPABİLCEGİM BİŞEY VARSA YARDIMCI OLURUM

lEobrB.png

Bİ Yardımım Olduysa bi Teşekkürü Çok Görmeyin. :)

Son düzenleme:
25 Haz 2016
127
0
arkadaşlar çalışmassa eger hayla baglantı gelmiyorsa win7 lerin bazılarında skıntı oluyor gerçekten 1 hafta önce pc win10 yaptım 7 de baglantı gelmiyodu ve 10 yaptıgım günden beri sorunsuz tıkır tıkır çalışıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.