DarkComet RAT Bağlantı Sorunu

HoliganCTL

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
318
0
Arkadaşlar sosyal mühendislik yöntemiyle birçok kurban kasmıştım. Kurbanları takip ediyordum fakat bugün darkcomet ratı açtığımda (duck.dns ile) hiçbir bağlantı gelmedi. Portları kapatıp açtım, duck dns ip adresimi güncelledim fakat birşey değişmedi. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. İyi forumlar :)

ChappieZ50

Üye
14 Mar 2017
166
0
Hocam darkcometin sürümü nedir eğer Darkcomet5 ise bende çok sıkıntı çıkardı + Duckdns Bazen engelliyor diyorlar.

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
Arkadaşlar sosyal mühendislik yöntemiyle birçok kurban kasmıştım. Kurbanları takip ediyordum fakat bugün darkcomet ratı açtığımda (duck.dns ile) hiçbir bağlantı gelmedi. Portları kapatıp açtım, duck dns ip adresimi güncelledim fakat birşey değişmedi. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. İyi forumlar :)

İpv4 güncellediysen ve iss değişikliği yapmadıysan sanala exe atıp baglantı geliyor mu gelmiyor mu bak :mml

efendi922

Üye
31 Ocak 2016
145
0
New Zealand
kardeşim çok kez dedim yine diyeyim duckdns kullanma dynudns kullan hiçbir şekilde kurban kaybı yok ve sunucuları çok hızlı tavsiyemdir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.