DarkComet RAT Hakkında Soru Cevaplar

4 Eki 2013
31
1
Russia
Öncelikle selamın aleykum beyler size bi kaç adet sorularım olucak, darkcomet hakkında bilgili kişiler cevap verirse daha iyi olur hem ben hemde diger insanlar bilgilenmiş olucaktır.

Soru1 : Serverimi nasıl daha hızlı yayabilirim? (Videolarda görüyorum adamın 56 tane kurbanı var)

Soru2 : Serveri yedirdigim kişi bilgisayarı aç kapa yapınca serverde otomatik kayboluyor yani kurbanlarım geri gelmiyor. serveri oluştururken her açılışta başlat kutusunuda işaretledim fakat asla geri gelmiyor kurbanlarım.

Sizlerden ricam beni aydınlatırsanız çok memnun olurum. Sorusu olan arkadaşlar bu post'a yorum atsınlar güncel tutalım herkesin derdine derman olalım iyi forumlar

Arashi

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
286
0
System32

1-)Serveri Yaparken Bir Özellik Olması Lazım Onu Açınca Diğer Dosyalara Bulaşıyor O Dosyayıda Biri Alınca Diğer Pc Geçmiş Oluyor.

2-)Tam Bilmiyorum Birşeyleri Eksik Yapmışsındır.!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.