DarkComet Rat Para Kazanma Olurmu Sizce?

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Arkadaslar Şimdi Şöyle Birşey Geldi Aklıma 1 Aylık Süre İçerisinde Düşünün Bu Fikri.
Minimum 1000 tane kurban olsa

Link Kısaltma Sitelerinden Örn:Adf.ly dan google link ını kısalttık
bu oluşan lınk ı 1000 tane kurbana yollasak

Extra Broadcast Command Özelliğinden > Visit Web Site'den
Süresinide 5-6 Saniye Yapsak 5-6 Sanıye Kalsın Arka Planda Gibisinden Bu Özellik Ekrana Gelmese bile
Arka Planda Siteyi Açıyor Dıye bılıyorum
Cunku 2 Tane Özellik Var;
(Birisi Direk Ekrana Gelıyo google.com yazıp yolladın çat dıye açılıyo kurbanın pc sınde)
diğerinde
(Ekranda Hiç Bir Değişiklik Olmadan Arkada Gizlenıyo)
Sanırım o yuzden Süresinide 5-6 Sanıye Deriz 1000 Kurbandan Reklamı Geç Diyincede Para
Verıyo ya Biz Orayı Yapamamıs Olcaz ama Link e Tıklatmıs Olucaz Her gun Aynı Yada Farklı Lınkleri 1000
Kısıye Açtırsak 30 gunde İyi Para Getirmezmi Sizce ? Tabi Visit Web Site Özelliği Benım Dusundugum Gibiyse :D

Son düzenleme:

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
509
24
Praise The Fool
Kurban Kasmak Kolay Dedigin Gibi Kullanıcı Onemli Deil Daha Kücük Yaş Toplulugunu Düşünürsen Eger Transformice Wolfteam Hilelerinle Kasarsın Kurban Ama Anlamadıgım Bir Konu Var Hergun Aynı Kişiler Oluyormuki ? Birde Sitede Beklemeleri Deil Devam Et Demeleride Gerekmezmi ?

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Kurban Kasmak Kolay Dedigin Gibi Kullanıcı Onemli Deil Daha Kücük Yaş Toplulugunu Düşünürsen Eger Transformice Wolfteam Hilelerinle Kasarsın Kurban Ama Anlamadıgım Bir Konu Var Hergun Aynı Kişiler Oluyormuki ? Birde Sitede Beklemeleri Deil Devam Et Demeleride Gerekmezmi ?

Atıyorum 1TL verıyosa Link Kısaltma siteleri
Reklamı Geç Butonu Çıkana Kadar Beklemeleri 50Kuruş
Reklamı Geç Demeleri 50 Kuruş

Bu Şekilde 2'ye Ayrılmış Diye Bılıyorum

Ayrıca illa HerGun 1000 Kişiye Atma 500 Kişiye At Ne bılıyım 300 'e At Kurban Kas Onlarada At Yanı Kurban Sorunu Olucanı Sanmıyorum Misal Senın Verdiğin Örnekte Transformice Kaynıyo :D

Son düzenleme:

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
509
24
Praise The Fool
Aynen Kasmak Basit Ama Hergün Hergün Olmazki.

Bu Arada Kısaltma Hakkında Bir Fikrim Yok Bunun İçin Konu Açtım Ama Kimse Cevap Vermedi Bana Devam Demeden Para Geliyorsa DarkComete Gerek Yok Bende Proxy Programı Mevcut Günde 1000 Kişi İle Kalmayız Ozaman :)

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Aynen Kasmak Basit Ama Hergün Hergün Olmazki.

Bu Arada Kısaltma Hakkında Bir Fikrim Yok Bunun İçin Konu Açtım Ama Kimse Cevap Vermedi Bana Devam Demeden Para Geliyorsa DarkComete Gerek Yok Bende Proxy Programı Mevcut Günde 1000 Kişi İle Kalmayız Ozaman :)

Valla Darkcometteki Visit Web Site Bu İşe yarıyomuki Onu Nasıl Çözücez

Son düzenleme:

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
Kazanabilirsin.
RAT Kullananlara özel Link Tıklatma Botu Satıyorum ama eğer daha çok kurbanın varsa ve daha çok para kazanmak istiyorsa kurban kiralamanı öneririm senden

Eğer çok fazla kurbanın varsa yakın zamanda ben de kiralamayı düşünüyorum.

S

Splitter

Ziyaretçi
Kazanabilirsin.
RAT Kullananlara özel Link Tıklatma Botu Satıyorum ama eğer daha çok kurbanın varsa ve daha çok para kazanmak istiyorsa kurban kiralamanı öneririm senden

Tam üstüne bastın vb6 ile arkaplanda bc vc botu yağılabilir yaptımda bana acilen kurban lazım anlaşalım dostum pm bırak ;)

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Kazanabilirsin.

Kurban Kasmakta Hiç Sıkıntı Yok Amaç Para Kazanabılmek Ama Para Kazanmak Icın Para Yatırmam Hiçbir Yere :)

klans

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
303
0
Eskı bılgısarayımda soyle bısey yaptım hem forumdada anlatmıslardı bı tane fan grubuna 30000 kısılıge attım mesela ne dıyelım Justın Bıber ın bı fan grubuna Justın fotoları dıte lınk attım 546 tane kurban geldı ama ondan 3 gun sonra netım bozuldu :) Yanı kurban kolay gıdersın facete bı sayfaya atarsın aynı facebook vıruslerı gıbı

CyBerStar

Katılımcı Üye
19 Nis 2014
751
0
404.php
bunun programı yazılabilir darcomet'a gerek yok bi kaç kişiye sordum yapabilen arkadaşlarım var bunu panelli bir şekilde her 12 saatte bir reklamı geç butonuna tıklıyor.bc.vc 12 saatte bir izin veriyor.

S

Splitter

Ziyaretçi
bunun programı yazılabilir darcomet'a gerek yok bi kaç kişiye sordum yapabilen arkadaşlarım var bunu panelli bir şekilde her 12 saatte bir reklamı geç butonuna tıklıyor.bc.vc 12 saatte bir izin veriyor.

katiliyorum dostum. 12 saatte oldugunuda biliyordum web uzerinden kontrol edilebilen yaptim bile ben ama kurbanm yok iste :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.