Darkcomet RAT Portmu Çalıştırmıyor

Playizm

Yeni üye
22 Eyl 2019
21
0
Merhaba Ben Darkcomet RAT'a Yeni Başladım Söyle Bir Sıkıntım Var zyxel VMG3312-B10B Arayüzünde Port Açtım
rn70mN.jpg

Fakat Darkcomet RAT Açık Olmasına Rağmen Portum Çalışmıyor
rnAXCG.png

rnAcsS.jpg

Güvenlik Duvarımda Kapalı Lütfen Çözüm Verin

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Modem arayüzünüzden DMZ bölümünü aktif edin. (IPv4 adresinizi yazın oraya)
1604 yerine başka portlar deneyin, ben de nedense 1604 portunu dinliyemiyorum...
Ha, bunlar da olmuyorsa CGN havuzunda olabilirsiniz. Statik IP satın almanız lazım.

artisbero

Üye
16 Ara 2010
176
0
ip adresiniz cgn havuzunda ise port açamazsınız açmak için sabit ip almanız gerekmektedir. Ya da internet sağlayıcınızı arayıp havuzdan çıkartmasını söyleyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.