darkcomet rat yeniden bağlanma

kralonur1998

Yeni üye
26 Şub 2011
27
0
arkadaşlar darkcomet rat dan arkadaşa attım sisteminede yerleştirdim msconfigde var yani arkadaş böle bişi yaptığımı anladı pc ye reset attı şimdi darkcomet ratda arkadaşın pc görünmüyor ?:RpS_crying:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
arkadaşlar darkcomet rat dan arkadaşa attım sisteminede yerleştirdim msconfigde var yani arkadaş böle bişi yaptığımı anladı pc ye reset attı şimdi darkcomet ratda arkadaşın pc görünmüyor ?:RpS_crying:

Darkcomet ratta roamıng olayı olmadıgı ıcın msconfıgten yolunu bulursa sonlandırmıstır resetten sonrada dogal olarak baglantı gelmez boyle durumlarda sısteme yakın ısımler belırleyın kı kurban uyanmasın update updater vb secenekler

kralonur1998

Yeni üye
26 Şub 2011
27
0

Darkcomet ratta roamıng olayı olmadıgı ıcın msconfıgten yolunu bulursa sonlandırmıstır resetten sonrada dogal olarak baglantı gelmez boyle durumlarda sısteme yakın ısımler belırleyın kı kurban uyanmasın update updater vb secenekler

hocam arkadaş tanıdık ona deneme amaçlı attım ama msconfig girmedim diyor
system32.dll yaptım adını

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.