Darkcomet Server Yedirme

Neyzen34

Üye
8 Eki 2013
240
0
Ankara
Arkadaşlar ilk olarak darkcomet serverimizi oluşturuyoruz.
Ardından uzman cryepter gibi programlarla serverimizi fudluyoruz.
Fudladığımız serveri rat'ın içine atıyoruz.
Serveri attığımız rat dosyasını dosya.tc gibi sitelere yüklüyoruz.
Ondan sonra facebook vb. sosyal paylaşım sitelerine giriyoruz ve bilgisayar başında olan bi kurbanımızı seçiyoruz.
Kurbanın ne tür şeyleri sevdiğini bilirsek bizim için serveri yedirmek daha kolay olur.
Örneğin serveri atacağınız kurbanın bmw hastalığı olabilir.
Böyle kişilere kardeşim ben bwn almayı düşünüyorumda duyduğuma göre seninde bilgin varmış sana sormak istedim şu fotoğraflara bi bakarmısın diyip indirme linkini yolluyoruz ve adamın serveri yemesini bekliyoruz.
Serveri internete yüklerken inandırıcı olmasına dikkat edin yani adama bmw fotoğraflarına bakarmısın dediğinizde inireceği linkte bmw 3.20 gibi şeyler yazsın.

Faydası olduysa bi teşekkürü çok görme :)

Herkese iyi forumlar :)

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
haha ben böyle sm görmedim :) peki bu adam demez mi nerde bmw hani diye. Bari resmin içine virüs gizleyin de öyle uygulayın bu sm yi. Gerçi onda bile yetersiz.

akifkoyucu

Üye
4 Nis 2013
64
0
kardeş ben böyele indirtiyorum ama antile hemen alıyo bi de win 8.1 de bi türlü beceremedim antiyi devredışı bırakıp usb ile bile attım olmuyoooo

Dukhell

Yeni üye
30 Eki 2014
9
0
İstanbul
Bağzıları yemiyo ya denedimde virüs var olum felan diyor + zaten virüs yazılımı hemen virüsü buluyor :) Teşekürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.