DarkComet windows 10 kullanan kurban darkcomete düşmüyor. Ip üzerinden rat nasıl atılır?

ZerefDragneel

Yeni üye
2 Şub 2022
34
7
Merhaba hocalarım. Size 2 sorum var
1. olarak darkcomet rat 5.3.1 sürüm kullanıyorum ratı windows 7 de çalıştırınca sorun olmuyor ama windows 10da çalıştırınca darkcomete çalıştırılan bilgisayar düşmüyor 5.1.1 sürümü var mıdır veya eski sürümsüz nasıl çözerim
2. olarak ip üzerinden rat atmak mümkün fakat hiç bir yerde kaynak göremedim ip üzerinden rat yollamayı bilen birileri lütfen yardım edebilir mi?

ZerefDragneel

Yeni üye
2 Şub 2022
34
7
1 sürüm düşürmeyi deneyebilirsin 2 öyle bişey yok
1 nasıl sürüm düşürücem
2 öyle bir şey var arkadaşım exe dosyası bile açmadan bir rus tarafından sadece ipsi bilinilerek rat yedi arkadaş fiziksel ve yalan söylemiyorum yanına gittim gerçektende hiç bir exe dosyası açmamasına rağmen rat yemişti mümkün olduğuna eminim ama nasıl yapıldığına dair hiç bir yerde bir şey bulamadım sadece atıldığını biliyorum

X7R00T

Yeni üye
25 Ağu 2022
23
30
1 nasıl sürüm düşürücem
2 öyle bir şey var arkadaşım exe dosyası bile açmadan bir rus tarafından sadece ipsi bilinilerek rat yedi arkadaş fiziksel ve yalan söylemiyorum yanına gittim gerçektende hiç bir exe dosyası açmamasına rağmen rat yemişti mümkün olduğuna eminim ama nasıl yapıldığına dair hiç bir yerde bir şey bulamadım sadece atıldığını biliyorum
dostum 1 ratın hangisi ise gidip eski sürümlerini bulup kullanabilirsin 2 her virüs exe den bulaşmaz binder lar var dır dostum exe yi istediği dosyanın arkasına gömebilirler.

ZerefDragneel

Yeni üye
2 Şub 2022
34
7
dostum 1 ratın hangisi ise gidip eski sürümlerini bulup kullanabilirsin 2 her virüs exe den bulaşmaz binder lar var dır dostum exe yi istediği dosyanın arkasına gömebilirler.
hayır arkadaş hiç bir şey açmadı normal normal oyun oynuyorduk ve pcsine bir anda rat bulaştı mouseu kendiliğinden hareket ediyordu discorddan yayın bile açamadı text to speech ile sesler gidiyordu pcsine dll ile felanda alakası yok anlayamadık gitti arkadaş sadece rus biri bir kodu çözememişti ve arkadaş ona kodun çözülmüşü diye cookie stealer atmıştı adam siteden ipyi alıp üstüne rat attı bu bir

2. olarak hocam ben başka konularda gördüm ama konudan konuya yönlendiren linklerde

TurkHackTeam Bilgilendirme Sistemi​

Ulaşmaya çalıştığınız sayfa kaldırılmış veya geçici olarak devre dışıdır.

Lütfen anasayfadan devam ediniz.

sorunu var konuya gidemiyorum hiç bir şekilde hangi konu olursa olsun tht dışındaki yerlerede çok güvenmiyorum

ZerefDragneel

Yeni üye
2 Şub 2022
34
7
O zaman rat defender e takiliyor... Bilgisayara erisimin varsa defenderi tamamen devre disi birak ve öyle dene o zaman.
hocam alakası yok bir rara şifre koyup öyle atıyorum ratı kendi laptopumda defenderı defender control ile bile kapatıp denedim olmuyor sürümle alakalı

darkcometten daha stabil rat thefatrat var o da linüxte çalışıyor.
linki bırakayım dene bakalım bi İndir DARKCOMET RAT rar
hocam 1 2 rat attım çalıştı ama şuan yine olmuyor dark comet dışı rat kullanayım en iyisi ama darkcometin arayüzü çok basit geliyor 888 ratın vs. crackini bulsam çok iyi olur

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
862
334
Merhaba hocalarım. Size 2 sorum var
1. olarak darkcomet rat 5.3.1 sürüm kullanıyorum ratı windows 7 de çalıştırınca sorun olmuyor ama windows 10da çalıştırınca darkcomete çalıştırılan bilgisayar düşmüyor 5.1.1 sürümü var mıdır veya eski sürümsüz nasıl çözerim
2. olarak ip üzerinden rat atmak mümkün fakat hiç bir yerde kaynak göremedim ip üzerinden rat yollamayı bilen birileri lütfen yardım edebilir mi?
DarkComet Rat v5.3.1 Windows 7 8 10 11 de çalısırıyor sorunsuz sadece son kısımda upx seçceksin sonra build etceksiniz bu kadar upx seçmediğinizden gelmiyor bağlantı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.