darkcomet windows 8 bağlantı sorunu

kadirada

Yeni üye
30 Ağu 2010
7
0
arkadaşlar uzun zamandır darkcomet rat kullanıyorum bana bu güne kadar hiç bir sıkıntı yaşatmamıştı yaklaşık 1 yıllık aradan sonra tekrar rat kullanımına başlamıştım ki bir sorunla karşılaştım, sorunu daha önce türkçe ve ingilizce olarak çok araştırdım ancak hiç bir makaleyle karşılaşamadım aynı sorunu yaşıyan başkalarıda olmuş ama cevap gelmemiş. sorunum şu ki bundan 1 yıl önce w8den sorunsuz bağlantı alabiliyordum ancak şuan alamıyorum windows 7 vs diğer işletim sistemlerinden bağlantı alıyorum windows 8 de de serverı açıyorum herhangi bir hata almıyorum ancak bağlantı gelmiyor 5-6 ayrı bilgisayarda denedim acaba w8e yeni bir güncelleme geldide darkcometi mi engelliyor herhangi bir bilgisi ve çözüm yolu sunacak varsa bekliyorum arkadaşlar iyi forumlar

kadirada

Yeni üye
30 Ağu 2010
7
0
dostum virüs programı vs engellemiyor kaç yıldır bu işin içindeyim virüs programlarını komple siliyorum defenderı kapatıyorum herhangi bir hata almıyorum server açılıyor kurban bilgisayarında ama bana bağlantı gelmiyor dediğim gibi 5-6 ayrı bilgisayarda denedim hepsinde aynı sorun şuan aktif olarak darkcomet'de windows 8 bilgisayardan bağlantı alabilen var mı ?

jaisuss433

Üye
30 Haz 2015
164
0
Aynı sorun bendede var Win 7 Lerde flan hiç bir sıkıntı yok fakat Pc si win 8 olan kişiye server atıldıgı zaman bağlantı gelmiyor !

Çözümünü bilen Lütfen açıklasın !

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
dostum boşa oraşmayın Windwos 8 de Ratlar işlemiyor.. :D Ratlar sürekli hatalar veriyor.. Şahsen kendimde denedim ve çalışmıor. Server hata veriyor bağlantı var ama sınırlı şeyler yapabiliyorsunuz...

Ama benimki 64 bit sanırım bu fark yaratabilir .. ? 32 bit ile arasında kod yazılımdan ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.