Darkcomet

halukreis123

Yeni üye
2 Nis 2013
17
0
sa abiler hacker, bana darkcomet programı hakında bilgi werirmisnz full youtubeda video izledim ama server clint oluşturgumda listede çıkmıoyr lutfen yardım

hooper007

Üye
14 Tem 2007
152
0
bende 2 gündür liste bomboş bağlantı alamıyorum herşey tam ta ama bağlantı yok hatta deneme için 2 .inci bilgisayara server atıp açıyorum gene bağlantı yok.

modemde port açık ama anlamadığım port test ettiğimde bazen açık bazen kapalı diyor testlerde ama portumun açık olduğuna eminim hep girip kontrol ettiğim halde 2 gündür çıkamadım işin içinden

hooper007

Üye
14 Tem 2007
152
0
kursat banamı dedim kardeşim .

bende port açık şimdi baktım
no-ip de tamam duc açık

gel görki bağlantı gelmiyor hatta diğer ratları denedim spynet cybergate onlardada alamadım başlantı ama kendimde açınca bağlantı geliyor

hooper007

Üye
14 Tem 2007
152
0
ee işin kötü yani benim modemi fabrika ayarına dönderme imkanım yok çünkü komşunun internetini kullanıyorum habersiz anlıcağın :D

modeme girebiliyorum ama fabrika ayarı çekersem uyanır sakat iş yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.