DarkCometRat için port açamıyorum

OguzKagan1881

Yeni üye
9 Ağu 2019
8
0
Merhaba

Yaklaşık 1.5 yıldır uğraşıyorum bi port açamadım bana bi yardım edecek varmı farketmez

-ben ıp sabıtlıom
-arayüzden açıyom (portu)
-dinlemeye alıyorum ama hala yok açılmıyor

NOT = Modem markası (Vodafoneden) huawei hg531s v1

(Yardım edenin elleri dert görmesin en sonunda kriz geçircem artık)

Moderatör tarafında düzenlendi:

KingTHT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
792
1
Cevap: Merhaba DarkCometRat için port açamıyorum lütfen yardım edin

Ara yüzüne girip port aktif etme bölümü var mı modeminde varsa standart portunu yazıcaksın ben uğraşmadım bilmiyorum ama sanırım bu şekildeydi daha iyi bilen arkadaş yazar şimdi :)

OguzKagan1881

Yeni üye
9 Ağu 2019
8
0
Cevap: Merhaba DarkCometRat için port açamıyorum lütfen yardım edin

Ara yüzüne girip port aktif etme bölümü var mı modeminde varsa standart portunu yazıcaksın ben uğraşmadım bilmiyorum ama sanırım bu şekildeydi daha iyi bilen arkadaş yazar şimdi :)

reis aktif etme yok ama ztn kendisi etkin yapıyor diye biliyorum

odo35m.png

KingTHT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
792
1
Güvenlik duvarın veya virüs programın engelliyor ola bilir mi ?

Portlarını fazla paylaşma ne olur ne olmaz hacklene bilrisin dikkat et tavsiye sana

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Dostum yüksek ihtimal cgn havuzundası ip adresi sorgulamaya girip ordaki ip adresi ile modem arayüzündeki modemin aldığı ip yi karşılaştır eğer 100 ile başlıyorsa port açmak için sabit ip aboneliğini başlatman gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.