DarkcometRat Yardım İsteyenler Gelebilir

Sizce Yararlı Oldummu

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

BigPunch

Yeni üye
2 Ocak 2016
33
0
İstanbul
kardeşim o konuda yapacak bir şey yok . Bir kişiye yedirmen lazım ama eger trojani oluştururken ip kısmına 127.0.0.1 bu ip yi de eklediysen kendinde açıp bakabilirsin

BAMSI

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,283
2
Nereye..
Hocam bende herşey tamamda bir tek port açamıyorum.modemim süperonline nin modemi ADB .Yardımcı olursan sevinirim.

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
Buraya Konu acıyorsun ve arkadaşlara yardımcı olamıyorsun Arkadaşım portunun Calısıp Calısmadığını Cıkardıgın serveri virüs Totale atıp botlar balanacakmı diye bekleye bilirsin Balantı gelirse emin Ol port acıktır ve programın doogru calısıyordur

fiko105

Üye
23 Haz 2015
73
0
internet üzerinden port açmdan yapanlar var darkometın kendı portu ile bilen tw veriyım yapsın

25 Eki 2014
53
1
Adana
Merhaba freedomwar sandbox indir oluşturduğun server dosyasını sandbox'a sürükle pc gelirse server sağlamdır ama gelmesse ölü BAMSI kardesim ben port açmadan yapıyorum duckdns sana yardımcı olabilir biraz araştırırsan bulursun :)

YUROS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
329
0
DarkCometRAT acil yardım

SELAMÜN ALEYKÜM İLK ÖNCE BEN BUGÜN KAYIT OLDUM. OYUZDEN KURALLARI FELAN OKUMADIM YANİ DOĞRU YERDEMİYİM ONU BİLE BİLMİYORM.
UZUN LAFIN KISASI BU PROĞRAM 2 DK SONRA GÖREV TEPSİSİNE GECİNCE YADA EKRAN HAREKETSİZ KALINCA RAT SİLİNİYO ÖLE Bİ SIKINTI VAR

HER NEYSE BASKA BİŞİ DENEDİM PORT ACMAYIDA YAPTIM AMA ÇALISIYOMU ONU BİLE BİLMİYORM

port resim : http://i.hizliresim.com/L1bvvV.png kulanıcı tanımlı olan 1604 port olarak actım portu

gercekten bi sorun olursa simdiden özür dilerim

iyi forumlar

tunayreis

Yeni üye
21 Haz 2015
23
0
kardeş kendimde denedim programı ama söyle bi mallık yaptım sesi aç dedim açtı yani mikrofonu tkaında sesim kasadan çıkıyor ama ben kapadım programı böyle kaldı ne zman mikrofonu taksam sesim kendime geliyor yardım pls

Kes Lan Squirtle

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
544
0
Sivas
Ben Darkcometten server olusturdum daha sonra forumdaki bi crypter ile crypt ettim daha sonra kendi bilgisayarimda calisiyormu diye deneyim dedim servere cift tikladim tiklamaz olaydim yuzlerce uygulama acildi baglanti da alamadim kendi pc me format atmak zorunda kaldim

Neden boyle oldu acaba?

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
Bende darkcomet calışmıyo artık ? Tıklıyom program acilmiyo ? Yönetici olarakda calısmıyo ? Temp i temizledim aynı ?? Neden acılmıyodur ???

Acrime

Üye
25 Ocak 2016
93
0
Crypter dan sonra her zaman olmuyor ama bu hatanın sebebi nedir server bozulmuş mu oluyor. msdcsc.exe uygulama hatası 0xc00000a5

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.