DarkCometRat yardım

28 Haz 2015
174
0
atabey port mu açamadın sıkıntın bu mudur?
JustWatch bilgisayarına reset atınca kurbanlarının gittiğini mi söylüyosun? Port ayarlarını kontrol et değişmiş mi diye , ve modüldeki ıp yi kontrol et kendi ip nle aynı mı diye ve modül oluştururken startup seçeneğini işaretlemeyi unutma

atabey2772

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
577
1
abi anlamadınız sorunu bende bilmiyom herşeyi yapıyom trojan oluyo tıklıyom darkcometrata hiç birşey gelmiyo user filan gelmiyo yardım edin bu konuda

28 Haz 2015
174
0
Kardeşim darkcometi önce kendi bilgisayarında dene kendi ip ni 127.0.01 i dene ben önce kendi bilgisayarımda kullanmayı öğrenip başka bilgisayara denedim. Eğerki kendi bilgisayarında yapıp oluyosa duckdns ayarlarını , portunu kontrol et ve tekrardan dene

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
Ben port açamıyorum . tp link kullanıyorum web arayuzune gırmıyor . 192.168.1.1 den giriliyor fakat gırmıyor farklı tarayıcıdan denedim yine girmiyor . mecbur reset atmam gerekyor oda zaman alıyor

atabey2772

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
577
1
bana yardım edin konuyu açan benim millet gelmiş konudan yardım istemiş tmm iyi güzel sevindimde ama hem millete hem bana yardım edicek biri varmı lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.