Darknet hakkında

LulzSecurity

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
399
0
Istanbul
Yaklaşık 3 yıldır darknet sitelerinde takılıyorum çoğunlukla carding kısmında takılırdım ama 2 yıl cardingin ardından darkneti bırakmıştım çünkü çok fazla arkadaşım mahkemelik olmuştu ben onlardan biri olmak istemediğim için bıraktım normal hackinge devam ettim.Bugün onları özledim geri dönüp bakayım dediğimde takıldığım site açılmıyordu sonrada diğer sitelere baktım silkroad falan onlarada giremiyorum.Bu sitelere ne oldu bir fikri olan varmı?Silkroada olanları duydumda çoğu sitelere giremiyorum IRC channellarına bile.Geri kalan arkadaşlarımı özledim bendemi bir sıkıntı var acaba :( Notevil gibi arama motorlarından başka hiçbirşey kalmamış darknet öldümü?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.