Darknet Seviyelerine Giriş //Defacer

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22
.rdos ta kurban arayan çok network bulsanızda girmeyin canınız sıkılır.
//yararlı Teşekkürler

18 May 2016
70
0
.rdos ve .lll zaten direk giriş değil bunu anlatamam ama bilen bilir. Saolun

18 May 2016
70
0
Özel network'tür networkteki kimsenin bilgisayarının güvenli olduğunu sanmıyorum garip packetler yoluyorlar.

Bak simdi bir siteden sana ornek vericem. Șimdi sitemiz .rdos dimi atiyorum ornek.rdos quantum olsada giremessin. Çünkü bu gerçek site değil yani bu siteler dizinlerden olușu ornek.rdos/quququqjnx7.8292i29838iwjd8e.je8j2.asp bu şekilde dosyaları okuman mümkün ama normal bir httrack veya başka bir araçtan yapamazsın sitenin dizini bulduk onu index.xml filan acicaksin bunu bu șekilde bazilarinia girersin ama .lll ve .rdos networku yok dostum buda benim bildiğim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.