Darknet'te konu bulma?

Bykeko

Yeni üye
23 Ağu 2017
27
1
arkadaşlar kimyasal konularda kaynak bulabileceğim sitelere baktım fakat bulamadım .. detaylı kimyasal formulleri nereden bulabilirim ?
bana site tavsiyesinde bulunabilirseniz memnun olurum ...

DarkJail

Üye
6 Kas 2019
119
0
Mersin
Cevap: Darkweb konu bulma yardım .

arkadaşlar kimyasal konularda kaynak bulabileceğim sitelere baktım fakat bulamadım .. detaylı kimyasal formulleri nereden bulabilirim ?
bana site tavsiyesinde bulunabilirseniz memnun olurum ...

Darkweb'de bunlardan çok bulamazssın Deepweb'de konularıma bakabilirsin belki işine yarar şeyler çıkar elimizde (yani ben ve 12'yim gizli ve özel konular atıyoruz) tehlikeli içerik ön ekinide kaldır çünkü kuralları ihlal ediyorsun ve bu konuyu Tht yardım merkezinde açman lazım

Son düzenleme:

Bykeko

Yeni üye
23 Ağu 2017
27
1
Darkweb'de bunlardan çok bulamazssın Deepweb'de konularıma bakabilirsin belki işine yarar şeyler çıkar elimizde (yani ben ve 12'yim gizli ve özel konular atıyoruz) tehlikeli içerik ön ekinide kaldır çünkü kuralları ihlal ediyorsun ve bu konuyu Tht yardım merkezinde açman lazım

yanlış yer konusundan bihaberim.. ayrıca baktım genel konulara çoğu link çalışmıyor .. benim amacım bayıltıcı gaz ya da sprey yapmak bunu araştırıyorum.

Ceset yok etmemi?

yok be abi kötü düşünceler için araştırma yapmıyorum ..

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba internette çeşitli kaynaklar mevcut ancak bunun için deepweb e girkenize gerek yok normal Google de de mevcut

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Merhaba internette çeşitli kaynaklar mevcut ancak bunun için deepweb e girkenize gerek yok normal Google de de mevcut

araştırma konusunda başarısızım zannedersem .. zira hep kpss soru çözümleri gibi konular mevcut .. ciddi anlamda kimyasal ürünler için kaynak bulamadım .. deepweb de aramamın sebebi de detaylı formuller olabileceğini düşünmemden ötürü.. saygılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.