Darkomet Rat Başka Modemden bağlanma

panelink

Üye
26 Eki 2013
137
0
Herkese iyi forumlar.Evde kendi modemimden kurdugum darkcomet ratı başka bir yere gittigimde oranın internetninden nasıl kullanabilirim çözemedim :/ Yardımseverliğiniz için teşekkürker

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Herkese iyi forumlar.Evde kendi modemimden kurdugum darkcomet ratı başka bir yere gittigimde oranın internetninden nasıl kullanabilirim çözemedim :/ Yardımseverliğiniz için teşekkürker

Merhaba değerli üyemiz, duck dns veya sabit ip adresini aldığınız yerdeki programı indirip aynı şekilde kullanıcı adı ve token'i girerseniz ve o modemdede aynı şekilde kendi modeminizde hangi porta yönlendirdiyseniz o şekilde yönlendirme yaparsanız her bilgisayarda kurbanlarınızı takip edebilirsiniz.

panelink

Üye
26 Eki 2013
137
0
Öncelikle verdiğim bilgi %100 doğru değil, Yanlızca bir varsayım yapıyorum aynı portu oradaki modem arayüzünden açarsanız işiniz görülecektir.

ip bölümüne ne yazıcaz ? evde açılan dns ip adresimi buranın ipconfigde cıkan adresımı

Merhaba değerli üyemiz, duck dns veya sabit ip adresini aldığınız yerdeki programı indirip aynı şekilde kullanıcı adı ve token'i girerseniz ve o modemdede aynı şekilde kendi modeminizde hangi porta yönlendirdiyseniz o şekilde yönlendirme yaparsanız her bilgisayarda kurbanlarınızı takip edebilirsiniz.

cok tesekkurler denıyorum

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
modem arayüzüne port açarken ipv4 adresini yazıyorum fakat aynı pc yı kullanıyorum.aynı pc oldugu ıcın eskıden ıp sabıtlemıstım aynı ıp adresını yazıyorum dogru mu acaba

Hangi ip adresinde çalışıyorsa o ip adresini kullanmalısınız.2 sinide deneyin ama normalde ipv4 adresinde yazan olmalı.

denedim fakat çalışmadı

Şuan kendi bilgisayarınızdamı deniyorsunuz yoksa başka bilgisayardamı?

Son düzenleme:

panelink

Üye
26 Eki 2013
137
0
denedim fakat çalışmadı

kendı bılgısayardımdan denıyorum kendı bılgısayarımdan evde oluşturdugum serveri başka bir yere başka bir modeme baglanıp bakmak ıstedım fakat yapamadım :/

evdekı modeme baglı ıken bağdaştırıcı ayarlarından ıp imi sabitledim ve duck dns baglantısını yaptım.şimdi başka modeme baglandım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.